پاورپوینت اختلالات روده و رکتوم و بررسی و یافته های تشخیصی

پاورپوینت اختلالات روده و رکتوم و بررسی و یافته های تشخیصی|42101537|پاورپوینت اختلالات روده و رکتوم,دانلود پاورپوینت اختلالات روده و رکتوم,پاورپوینت آزمایش راست روده چیست,پاورپوینت کولون و رکتوم چیست,پاورپوینت اختلالات روده و رکتوم و بررسی و یافته های تشخیصی
با سلام و درود خدمت خدمت شما پژوهشگر عزیز در این مطلب از سایت فایل با عنوان پاورپوینت اختلالات روده و رکتوم و بررسی و یافته های تشخیصی هم اکنون آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب مراجعه نمایید .


دانلود در 100 اسلاید با فرمت pptx


مشخصات فایل
تعداد صفحات100حجم1305/346 کیلوبایت فرمت فایل اصلیpptx
توضیحات کامل
دانلود جهت رشته مدیریت در قالب 27 اسلاید و با فرمت pptx بصورت کامل و جامع و با قابلیت ویرایش

آپاندیسیت:

آپاندیس یک زائده کوچک انگشت مانند با طولی در حدود 10 سانتی متر می باشد،که بلافاصله در زیر دریچه ایلئوسکال به سکوم متصل شده است.آپاندیس به طور مکرر پر از غذا شده و این غذا دوباره به داخل سکوم تخلیه می شود. به دلیل عدم تخلیه کامل و قطر کوچک آن مستعد انسداد و عفونت است (اپاندیسیت).


شایعترین التهاب حاد در ربع تحتانی راست شکم است و شایعترین علت جراحی اورژانسی شکم است.مردان بیشتر از زنان و نوجوانان بیشتر از بالغین مبتلا می شوند.در سنین 30-10 شایعتر است.

• بهترین تست تشخیصی مطالعه باریم دستگاه گوارش فوقانی است ( ضخیم شدن دیواره روده،فیبروز جدار روده نشانه نخ را در نمای رادیوگرافی می دهد) که تنگی سگمت روده ای را نشان میدهد


عنوان :
یبوست
اتیولوژی

پاتوفیزیولوژی

تطاهرات بالینی يبوست

What is Constipation?

بررسی و یافته های تشخیصی

درمان طبی

عوارض

درمان پرستاری

Helping to prevent constipation

و...


"