دانلود تحقیق در مورد تنوع خدمات در بانک کشاورزی docx

دانلود تحقیق در مورد تنوع خدمات در بانک کشاورزی docx|42097084|دانلود تحقیق تنوع خدمات,دانلود تحقیق تنوع خدمات در بانک,دانلود تحقیق تنوع خدمات در بانک کشاورزی,تحقیق کامل تنوع خدمات در بانک کشاورزی,تحقیق درباره تنوع خدمات در بانک کشاورزی,تحقیق با موضوع تنوع خدمات در بانک کشاورزی,تحقیق تنوع خدمات در بانک کشاورزی با فرمت ورد,تحقیق در مورد تنوع خدمات در بانک کشاورزی چیست,تحقیق دانشجویی درباره تنوع خدمات در بانک کشاورزی,,,,
با سلام و درود خدمت خدمت شما پژوهشگر عزیز در این مطلب از سایت فایل با عنوان دانلود تحقیق در مورد تنوع خدمات در بانک کشاورزی docx هم اکنون آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب مراجعه نمایید .


هدف از این تحقیق بررسی تنوع خدمات در بانک کشاورزی با فرمت docx


مشخصات فایل
تعداد صفحات18حجم51/957 کیلوبایت فرمت فایل اصلیdocx
توضیحات کامل

هدف از این تحقیق بررسی تنوع خدمات در بانک کشاورزی با فرمت docx در قالب 18 صفحه ورد بصورت کامل و جامع و با قابلیت ویرایش می باشد


فهرست مطالب
تنوع خدمات در بانک کشاورزی
فصل دوم: مبانی نظری و پیشینه‌ی تحقیق
2-5- بخش سوم: شیوه‌های تجهیز منابع و تنوع خدمات در بانک کشاورزی
2-5-1- خدمات بانکداری الکترونیک ( مهرگستر)
2-5-2- حساب‌های بانکی در سیستم مهر گستر
2-5-3- خدمات کارت مهرگستر بانک کشاورزی
2-5-4- تسهیلات بانک کشاورزی
2-5-5- صدور ضمانت نامه‌ی بانکی
منابع

یکی از افتخارات بزرگ بانک کشاورزی در دهه 80 تجهیز شعب بانک در سراسر کشور به سیستم بانکداری متمرکز ( مهر گستر) بوده است. بانک کشاورزی با 80 سال سابقه و تجربه تخصصی در بانکداری و بیش از 1900 شعبه در اقصی نقاط کشور توانسته است به عنوان اولین بانک دولتی در سیستم بانکی ایران، عملیات بانکداری الکترونیکی بر خط و بانکداری متمرکز را به معنای واقعی در کلیه شعب خود به اجرا درآورد، به‌ طوری که تمام شعب بانک کشاورزی در حکم شعبه واحد می‌توانند کلیه عملیات و خدمات بانکی را به مشتریان خود ارائه کنند.

سیستم بانکداری الکترونیک بانک کشاورزی بر پایه " سیستم مشتری محور " طراحی و پیاده‌سازی شده است، بدین معنا که مشتری در محور فعالیت‌های بانک(سیستم) قرار می‌گیرد و خدمات مورد نظر مشتری حول این محور طراحی و تنظیم می‌شود.


حساب قرض‌الحسنه پس‌انداز
حساب قرض‌الحسنه‌ی پس‌انداز عادی با هدف پس‌انداز به منظور نیازهای آتی و برخورداری از اجر و پاداش اخروی و معنوی آن صورت می‌گیرد. وجوه سپرده شده به این حساب تحت عنوان قرض الحسنه و فاقد سود است؛ لیکن به منظور تشویق پس‌اندازکنندگان همه ساله جوایزی ارزنده به قید قرعه به دارندگان این حساب اعطا می‌شود.


میزان جوایز حساب قرض‌الحسنه پس‌انداز عادی معادل 2 درصد کل مانده میانگین روزشمار( جمع مانده حساب پایان هر روز طی یک سال تقسیم بر تعداد روزهای سال این حساب) است. ضمناً به موجب دستورالعمل بانک مرکزی، حداقل به 5 و حداکثر 10 درصد سپرده‌گذاران مشمول جایزه، جوایزی به قید قرعه( قرعه کشی متمرکز در اداره مرکزی در مراکز استان‌ها) تعلق خواهد گرفت..


"