دانلود تحقیق جرم و عوامل جرم زا با فرمت ورد

دانلود تحقیق جرم و عوامل جرم زا با فرمت ورد|42096775|دانلود تحقیق جرم,تحقیق جرم doc,تحقیق کامل جرم,تحقیق درباره جرم,تحقیق جرم با فرمت ورد,تحقیق درمورد جرم چیست,تحقیق دانش آموزی درباره جرم,تحقیق دانشجویی درباره جرم
با سلام و درود خدمت خدمت شما پژوهشگر عزیز در این مطلب از سایت فایل با عنوان دانلود تحقیق جرم و عوامل جرم زا با فرمت ورد هم اکنون آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب مراجعه نمایید .


هدف از این تحقیق بررسی جرم و عوامل جرم زا با فرمت docx در قالب 27 صفحه ورد بصورت کامل و جامع و با قابلیت ویرایش می باشد


مشخصات فایل
تعداد صفحات27حجم52/36 کیلوبایت فرمت فایل اصلیdoc
توضیحات کامل
هدف از این تحقیق بررسی جرم و عوامل جرم زا با فرمت docx در قالب 27 صفحه ورد بصورت کامل و جامع و با قابلیت ویرایش می باشد

فهرست مطالب

جرم و عوامل جرم زا

2-7-عناصر تشکیل دهنده جرم

2-8-انواع جرم

2-9-شرایط تحقق جرم

2-10-مراحل ارتکاب جرم

2-11-عوامل مؤثر بر بروز جرم و جنایت

2-11-1-عوامل اجتماعی و جرم

2-11-2-عوامل اقتصادی و جرم

2-11-3-عوامل فرهنگی و جرم

2-12-محیط و جرم

2-13-طرح پیشگیری از ارتكاب جرم

منابع

در جوامع مختلف، ارتکاب جرم می تواند دارای ریشه ها و علل مختلفی باشد. در ایران نیز همچون دیگر جوامع علل مختلفی را می توان برای ارتکاب جرم برشمارد. به همین دلیل، برای اینکه بتوان به بررسی ارتکاب جرم پرداخت تا بتوان اقدامی موثری در این زمینه صورت داد، باید ابتدا توجه خود را به علل آن معطوف نمود. در ادامه مقاله نیز سعی می شود تا به بعضی از عللی که می تواند باعث بروز انحارفات اجتماعی در ایران گردد اشاره کنیم.

بسیاری از جامعه شناسان آسیب های اجتماعی و ارتکاب جرم را تنها به عنوان یک پدیده اجتماعی در نظر می گیرند، از این رو تنها بررسی علل اجتماعی آن را کافی در نظر می گیرند (قاسمی روشن، 1381: 7). از جمله عللی که می توان در ارتباط با ارتکاب جرم برشمرد پایبند نبودن به هنجارها و یا تغییر هنجار ها است. افرادی که با هنجارهای اجتماعی ناهمنوا هستند را نا بهنجار می نامند و رفتار های نابهنجاری که دارای دوام باشد را ارتکاب جرم اجتماعی می خوانند( ستوده، 1389 : 36 ). موضوع ارتباط میان ارتکاب جرم و ناهنجاری را می توان در چند حوزه مختلف بررسی کرد. از جمله مهمترین حوزه ها می توان به خانواده و فقر و بیکاری، گروه های دوستی و ... اشاره نمود.






"