پاورپوینت تاریخچه شطرنج و ماهیت و اهداف آن

پاورپوینت تاریخچه شطرنج و ماهیت و اهداف آن|42093940|پاورپوینت نام مهره های شطرنج,پاورپوینت قوانین شطرنج,پاورپوینت شطرنج حرفه ای,دانلود پاورپوینت شطرنج,پاورپوینت تکنیک های شطرنج,پاورپوینت 16 حرکت در شطرنج,پاورپوینت تاریخچه شطرنج,پاورپوینت شطرنج چیست,پاورپوینت در مورد تاریخچه شطرنج
با سلام و درود خدمت خدمت شما پژوهشگر عزیز در این مطلب از سایت فایل با عنوان پاورپوینت تاریخچه شطرنج و ماهیت و اهداف آن هم اکنون آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب مراجعه نمایید .


دانلود جهت رشته تربیت بدنی


مشخصات فایل
تعداد صفحات12حجم5937/435 کیلوبایت فرمت فایل اصلیpptx
توضیحات کامل
دانلود جهت رشته تربیت بدنی در قالب 12 اسلاید و با فرمت pptx بصورت کامل و جامع و با قابلیت ویرایش


شطرنج یک بازی دونفره است که بر روی صفحه شطرنج و با استفاده از مهره‌های شطرنج انجام می‌شود. هر یک از مهره‌های شطرنج به شکل مخصوصی حرکت می‌کنند و قادر به زدن مهره‌های حریف نیز هستند. هدف این بازی مات کردنِ حریف است؛ یعنی ایجاد وضعیتی که شاه حریف هیچ راهی برای فرار نداشته‌باشد.

بازی شطرنج همچنین در چندین حالت ممکن است با تساوی ختم شود. بازی شطرنج به سه بخشِ شروع بازی یا گشایش، وسط بازی و آخر بازی تقسیم می‌شود که در هر یک از این مراحل، تاکتیک‌ها و سبک‌های متفاوتی به‌کار بسته می‌شوند. مهره‌های شطرنج دارای ارزش متفاوتی هستند.


فهرست مطالب
تاریخچه
ماهیت و اهداف بازی شطرنج
صفحه شطرنج
حرکات ویژه در شطرنج


"