پاورپوینت آموزشی بخش 10 علوم چهارم ابتدایی مبحث زمین و همسایه های آن

پاورپوینت آموزشی بخش 10 علوم چهارم ابتدایی مبحث زمین و همسایه های آن|42091747|پاورپوینت آموزش علوم چهارم ابتدایی زمین و منظومه شمسی,پاورپوینت زمین و همسایه های آن ,پاورپوینت درس 10 علوم چهارم ابتدایی,پاورپوینت آموزش سیاره ها و زمین علوم چهارم دبستان
با سلام و درود خدمت خدمت شما پژوهشگر عزیز در این مطلب از سایت فایل با عنوان پاورپوینت آموزشی بخش 10 علوم چهارم ابتدایی مبحث زمین و همسایه های آن هم اکنون آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب مراجعه نمایید .


پاورپوینت آموزش علوم چهارم ابتدایی مبحث زمین و همسایه های آن


مشخصات فایل
تعداد صفحات16حجم846/981 کیلوبایت فرمت فایل اصلیpptx
توضیحات کامل
دانلود پاورپوینت آموزش علوم چهارم ابتدایی مبحث زمین و همسایه های آن در قالب 16 اسلاید و با فرمت pptx بصورت کامل و جامع و با قابلیت ویرایش

مقدمه:

خورشید ستاره ی بسیار بزرگی می باشد که به وسیله ی 9 سیاره احاطه شده است. این 9 سیاره تاثیر نیروی جاذبه خورشید در 9 مدار بیضی شکل و در فاصله ی مشخصی از خورشید ،به دور آن می چرخند به مجموع خورشید، 9 سیاره و 65 قمر اطراف آنها منظومه شمسی می گوییم.

این پاورپوینت به طرح درس و تدریس پاورپوینت علوم چهارم ابتدایی مبحث زمین و همسایه های آن در قالب 16 اسلاید می پردازد . فایل روی هر دستگاهی به راحتی قابلیت اجرا را دارد.
شما والدین محترم برای فرزند دلبندتان و معلمین عزیز برای ارئه مباحث در کلاس حضوری و آنلاین می توانید برای آموزش و یادگیری هر چه سریع تر و البته کاربردی از این پاورپوینت که در سایت فایلینا گذاشته شده، استفاده کنید.


"