پاورپوینت آموزشی علوم چهارم ابتدایی مبحث دستگاه گردش خون

پاورپوینت آموزشی علوم چهارم ابتدایی مبحث دستگاه گردش خون|42091745|پاورپوینت دستگاه گردش خون انسان چهارم دبستان,پاورپوینت درس 10 علوم چهارم دبستان,پاورپوینت دستگاه تصفیه خون کلاس چهارم,پاورپوینت علوم چهارم اجزای دستگاه گردش خون
با سلام و درود خدمت خدمت شما پژوهشگر عزیز در این مطلب از سایت فایل با عنوان پاورپوینت آموزشی علوم چهارم ابتدایی مبحث دستگاه گردش خون هم اکنون آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب مراجعه نمایید .


پاورپوینت آموزش علوم چهارم ابتدایی مبحث دستگاه گردش خون


مشخصات فایل
تعداد صفحات15حجم3731/1020 کیلوبایت فرمت فایل اصلیpptx
توضیحات کامل
دانلود پاورپوینت آموزش علوم چهارم ابتدایی مبحث دستگاه گردش خون در قالب 15 اسلاید و با فرمت pptx بصورت کامل و جامع و با قابلیت ویرایش

مقدمه:

سرخرگ‌هایی که از قلب خارج می‌شوند، قطر زیادی دارند اما وقتی به داخل هر اندام می‌رسند، باریک‌تر و بیشتر می‌شوند.
از قلب دو سرخرگ خارج می‌شوند که اولی به شش‌ها و دومی به اندام‌های گوناگون می‌رود.
به رگ‌های بسیار باریکی که در کنار سلول‌ها وجود دارند، مویرگ گفته می‌شود.مویرگ‌ها آن‌قدر باریک‌اند که فقط با میکروسکوپ دیده می‌شوند.

این پاورپوینت به طرح درس و تدریس پاورپوینت علوم چهارم ابتدایی مبحث دستگاه گردش خون در قالب 15 اسلاید می پردازد . فایل روی هر دستگاهی به راحتی قابلیت اجرا را دارد.
شما والدین محترم برای فرزند دلبندتان و معلمین عزیز برای ارئه مباحث در کلاس حضوری و آنلاین می توانید برای آموزش و یادگیری هر چه سریع تر و البته کاربردی از این پاورپوینت که در سایت فایلینا گذاشته شده، استفاده کنید.


"