پاورپوينت مدیریت و برنامه ریزی استراتژیک

پاورپوينت مدیریت و برنامه ریزی استراتژیک|42090592|پاورپوینت مدیریت استراتژیک,پاورپوینت برنامه ریزی استراتژیک,دانلود پاورپوینت مدیریت استراتژیک,دانلود پاورپوینت برنامه ریزی استراتژیک,پاورپوینت در مورد برنامه ریزی استراتژیک
با سلام و درود خدمت خدمت شما پژوهشگر عزیز در این مطلب از سایت فایل با عنوان پاورپوينت مدیریت و برنامه ریزی استراتژیک هم اکنون آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب مراجعه نمایید .

پاورپوينت مدیریت و برنامه ریزی استراتژیک

دانلود پاورپوينت مدیریت و برنامه ریزی استراتژیک


مشخصات فایل
تعداد صفحات26
حجم13/547 کیلوبایت
فرمت فایل اصلیppt

توضیحات کامل

دانلود پاورپوينت مدیریت و برنامه ریزی استراتژیک جهت رشته مديريت قالب 26 اسلايد و با فرمت pptx بصورت کامل و جامع و با قابليت ويرايش


زمان تاکتیک، که گردش آن بدون توقف و پیوسته است و انجام امور خرد و بی نهایت مولد در حیات یک موسسه، شرکت و سازمان را شامل می شود.


زمان استراتژیک، که گردش آن ناپیوسته است و برای تصمیمات بزرگ و عمده تنظیم می شود، زیربنای آن مکاتب و اصولی است که تفکر انتقادی مداوم را امکان پذیر می سازد؛ لذا به ایجاد یک دوگانگی می انجامد و در یک زمان گذشته و حال با هم حضور می یابند.

استراتژی توسعه در گذشته اساسا بر رشد اقتصادی پایه ریزی شده بود، در حالی که توسعه فراگردی است جامع و فراگیر که تمامی وجوه زندگی انسانها را دربر می گیرد.


توسعه حقیقی، توسعه ای است متوازن که در آن حوزه های اق تصادی، اجتماعی، سیاسی و فرهنگی به صورت اجزاء بهم پیوسته یک کل، همزمان تحول پیدا می کنند.


فهرست مطالب
توجه به عامل زمان و تفکیک آن به دو سطح
مدیریت استراتژیک از دیدگاه اجتماعی
ویژگی های یک مدیر استراتژیک
استراتژی توسعه
مدیریت استراتریک
استراتژی
عناصر مدیریت استراتژیک
رسالات مؤسسه
بیانیه رسالت
اهداف مؤسسه
ضرورت تدوین اهداف برای یک استراتژیست
مراحل تکامل فراگرد هدف گذاری
ویژگی های مدیریت استراتژیک
استراتژیست و اتخاذ تصمیم
نکات مهم در تحلیل فاصله
استراتژیستها (برنامه ریزان)
فرایند برنامه ریزی آموزشی استراتژیک


"