پاورپوینت استعداد یابی ورزشی در کودکان

پاورپوینت استعداد یابی ورزشی در کودکان|42089952|پاورپوینت استعداد یابی ورزشی کودکان,پاورپوینت استعداد یابی ورزشی چیست,پاورپوینت استعداد یابی ورزشی در کودکان قبل از مدرسه,استعداد یابی ورزشی ppt,پاورپوینت استعداد یابی ورزشی راهنما,پاورپوینت استعدادیابی ورزشی در مدارس
با سلام و درود خدمت خدمت شما پژوهشگر عزیز در این مطلب از سایت فایل با عنوان پاورپوینت استعداد یابی ورزشی در کودکان هم اکنون آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب مراجعه نمایید .


دانلود


مشخصات فایل
تعداد صفحات20حجم733/503 کیلوبایت فرمت فایل اصلیppt
توضیحات کامل
دانلود جهت رشته ی روان شناسی در قالب 20 اسلاید و با فرمت pptx به صورت کامل و جامع و با قابلیت ویرایش


در اواخر دهه 1960 و اوايل 1970 در اکثر کشورهای اروپای شرقی ، روش های ويژه ای برای شناسایی ورزشکارانی که دارای توانايی های بالقوه بالايی بودند ، کشف شد . برخی از اين روش های مورد استفاده در انتخاب ورزشکاران مستعد توسط متخصصان کشف و تنظيم شد . اين دانشمندان در پی آن بودند که مربيان را در انتخاب ورزشکاران مستعد برای يک رشته ورزشی خاص ، نسبت به توانايی های لازم برای آن رشته آگاه سازند. نتايج حاصله در اين مورد ، غيرقابل تصور و حيرت انگيز بودند . بيشتر افرادی که در بازی های المپيک 1972 مدال گرفته بودند ، به ويژه از کشور آلمان شرقی که به طور علمی انتخاب شده بودند ; نتيجه فرآيند شناسایی استعدادها بود .

فهرست مطالب

تاریخچه

قدم اول

روش های استعداد یابی

روش های طبیعی یا غیر منظم

روش های علمی یا منظم

مراحل استعدایابی

مراحل نهایی استعداد یابی

معیارهای استعدایابی در کودکان

توانایی بیومتریکی

چگونه به استعداد ورزشی فرزند خود پی ببریم

توصیه هایی برای والدین

نکات و وجوه برنامه های استعدادیابی

منابع


"