پاورپوینت روش تحقیق در علوم بهداشتی

پاورپوینت روش تحقیق در علوم بهداشتی|42089744|پاورپوینت روش تحقیق در علوم بهداشتی ppt,پاورپوینت طرح درس روش تحقیق در علوم بهداشتی,پاورپوینت دانلود کتاب روش تحقیق در علوم بهداشتی,پاورپوینت روش تحقیق در علوم پزشکی و بهداشت,پاورپوینت جزوه روش تحقیق در علوم بهداشتی
با سلام و درود خدمت خدمت شما پژوهشگر عزیز در این مطلب از سایت فایل با عنوان پاورپوینت روش تحقیق در علوم بهداشتی هم اکنون آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب مراجعه نمایید .


دانلود


مشخصات فایل
تعداد صفحات24حجم410/102 کیلوبایت فرمت فایل اصلیpptx
توضیحات کامل
دانلود جهت رشته علوم پزشکی در قالب 24 اسلاید و با فرمت pptx بصورت کامل و جامع و با قابلیت ویرایش

عنوان پژوهش
اولین آشنایی یک فرد با پژوهش موردنظر از طریق عنوان آن صورت می گیرد. ارایه قانونی قطعی برای نوشتن یک عنوان امکان پذیر نیست، هر چند باید توصیه های زیر را هنگام انتخاب یک عنوان مناسب در نظر گرفت:

1. كاملاً گويا، ساده و روشن و غیر گيج کننده باشد. از کلمات کوتاه، رسا و در حد امکان از يک زبان استفاده شود.بررسي بيماري ايدز از طريق آگاهي زنان شهرستان الف در سال ... (مبهم) بررسي آگاهي زنان شهرستان بوشهر از بيماري ايدز در سال .... ( روشن )

2.عنوان جمله کوتاهی است که نکات اصلی و عمده موضوع را در بر دارد و باید به صورت جامع و کامل بیان شود و تمام خصوصیات مشکل مورد نظر را توضیح دهد. البته گاهی انتخاب عنوان رسا و مختصر کاری مشکل است. به طور معمول و نه در همه تحقیق ها در نظر گرفتن سه نکته در عنوان می تواند مفید باشد: چه چیزی را می خواهیم بررسی کنیم؟ در چه جامعه ای؟ و در کجا؟

عنوان:
1- انتخاب موضوع
2- بیان مساله
3- بررسی متون
4- تنظیم اهداف سئوالات و فرضیات
5- روش اجرا
6- تجزیه و تحلیل داده ها
7- ارائه گزارش نهائی


"