پاورپوينت لویی کان 24 اسلاید

پاورپوينت لویی کان 24 اسلاید|42088933|لویی کان ppt,پاورپوينت لوئی کان,دانلود دانلود پاورپوينت لوئی کان,پاورپوینت در مورد لویی کان,پاورپوینت معماری,دانلود پاورپوینت در مورد لویی کان
با سلام و درود خدمت خدمت شما پژوهشگر عزیز در این مطلب از سایت فایل با عنوان پاورپوينت لویی کان 24 اسلاید هم اکنون آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب مراجعه نمایید .


دانلود


مشخصات فایل
تعداد صفحات24حجم5585/205 کیلوبایت فرمت فایل اصلیpptx
توضیحات کامل
دانلود جهت رشته معماری قالب 24 اسلايد و با فرمت pptx بصورت کامل و جامع و با قابليت ويرايش


معماری چیزی نیست جز آنچه که ما می سازیم.
بسیاری از معماران بزرگ در چند دهه اخیر تاثیرات مهمی بر معمار و شهرسازی گذاشته اند که لویی کان را می توان در زمره این معماران برجسته قرار داد.


همواره معماران در پی این بوده اند که سبک ها و ایده های جدیدی نسبت به معماران ماقبل خود بوجود آورند که در این میان کان نیز یکی از نظریه پردازان معماری مدرن متاخر میباشد.در این تحقیق در صدد هستیم

که در یابیم که لویی کان از کدام دسته از معماران قرن بیستم است و نظر وی در مورد معماری معاصر در غرب چیست;و همچنین آثار مهم این معمار کدام است.همچنین تحلیلی بر یکی از ساخته های این معمار(موزه کیمبل).امید است که بتوانیم با چنین تحقیق هایی با معماری معاصر و معماران برجسته روزگار خود و همچنین دانش و تکنولوژی معماری روز آشنا شویم وآن را با توجه به شرایط اقلیمی و فرهنگی کشورمان پیاده کنیم.


لوئي کان در روسيه(استونی امروز) متولد شد در سال 1905 با خانواده اش به آمريکا مهاجرت مي کند . در بوزار تحصيل مي کند و بين سالهاي 57- 1947 در دانشگاه ييل تدريس مي نمايد . از سال 1950 تا 1951 به روم مي رود و روي معماري روم تحقيق مي کند و از سال 61-1957 شروع به تدريس در دانشگاه پنسيلوانيا مي کند .


زمان اجراي اولين ساختمان هاي کان به سال 1925 بر مي گردد ولي تا اواسط دهه 50 با اجراي چند اثر توجه آمريکا و جهان را به خود جلب مي کند .


فهرست مطالب
لویی کان
گفته‌ها و جمله‌های معروف
از جمله آثار او
نگارخانه
منابع
پیوند به بیرون


"