پاورپوینت نمونه داخلی و خارجی موزه و کتابخانه

پاورپوینت نمونه داخلی و خارجی موزه و کتابخانه|42087846|پاورپوینت موزه,پاورپوینت کتابخانه,پاورپوینت نمونه داخلی و خارجی کتابخانه,پاورپوینت نمونه خارجی و داخلی موزه,پاورپوینت درمورد موزه,پاورپوینت درکورد کتابخانه
با سلام و درود خدمت خدمت شما پژوهشگر عزیز در این مطلب از سایت فایل با عنوان پاورپوینت نمونه داخلی و خارجی موزه و کتابخانه هم اکنون آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب مراجعه نمایید .

پاورپوینت نمونه داخلی و خارجی موزه و کتابخانه

دانلود پاورپوینت نمونه داخلی و خارجی موزه و کتابخانه


مشخصات فایل
تعداد صفحات21
حجم743/471 کیلوبایت
فرمت فایل اصلیpptx

توضیحات کامل

دانلود پاورپوینت نمونه داخلی و خارجی موزه و کتابخانه جهت رشته معماری در قالب 21 اسلاید و با فرمت pptx بصورت کامل و جامع و با قابلیت ویرایش


در این پاورپوینت تصاویری از چند نمونه داخلی موزه و کتابخانه قرار داده شده است .
کتاب‌خانه به مجموعه‌ای از اطلاعات و منابع و خدمات اطلاعاتی گفته می‌شود که توسط یک نهاد عمومی، خصوصی یا یک شخص نگهداری و اداره می‌شود. از نگاه سنتی، کتابخانه به‌طور معمول به مجموعه‌ای از کتاب‌ها گفته می‌شود. کتاب مجموعه ای از اطلاعات در مورد یک فرد یا یک جسم یا ... است که در صفحاتی کاغذی نوشته یا چاپ می‌شود.

آثارخانه به مکان خاصی که در آن مجموعه‌ای از آثار باستانی و صنعتی و اشیاء با ارزش را به معرض نمایش می‌گذارند، گفته می‌شود. ۱۸ می مصادف با ۲۸ اردیبهشت روز جهانی موزه است.

فهرست مطالب
تصویر موزه رسانه هلند
تصویر اثر تادائو آندو
تصویر کتابخانه عمومی در لندن
تصویر دانشگاه مسکو
و ...


"