پاورپوینت معماری پایدار ؛پیوند دهنده انسان طبیعت معماری

پاورپوینت معماری پایدار ؛پیوند دهنده انسان طبیعت معماری|42086612|پاورپوینت معرفی معماری پایدار,پاورپوینت معماری پایدار نمونه,پاورپوینت معماری پایدار در جهان,پاورپوینت معماری مدرن پایدار,پاورپوینت تعریف اصول معماری پایدار
با سلام و درود خدمت خدمت شما پژوهشگر عزیز در این مطلب از سایت فایل با عنوان پاورپوینت معماری پایدار ؛پیوند دهنده انسان طبیعت معماری هم اکنون آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب مراجعه نمایید .


دانلود


مشخصات فایل
تعداد صفحات16حجم298/193 کیلوبایت فرمت فایل اصلیpptx
توضیحات کامل
دانلود پاورپوینت معماری پایدار ؛پیوند دهنده انسان طبیعت معماری جهت رشته معماری در قالب 16 اسلاید و با فرمت pptx بصورت کامل و جامع و با قابلیت ویرایش

-همانگونه که می‌دانیم با انقلاب صنعتی و پیشرفتهای فنی- تکنولژیکی در عرصه معماری، معماری بومی اقصی نقاط دنیا که با توجه به طبیعت و محیط پیرامون خود شکل می‌گرفت و همساز با اقلیم سر بر می‌افراشت به دست فراموشی سپرده شد.

-معماری مدرن نیز که زاده این تحولات بود به طور کل بستر شکل‌گیری معماری را نادیده گرفت پیشرفتهای عظیم تکنولژی استخراج نفت و سایر ذخایر زیرزمینی نیز استفاده هر چه بیشتر این منابع تجدید ناپذیر را فراهم آورد و لذا با وجود منابع سوختی فراوانی که در دسترس بود تامین نیازهای گرمایشی به راحتی میسر شد.

-دهه 70 را می توان دهه آگاهی یافتن از بحرانهای زیست محیطی نامید که عکس‌العملهایی را در دنیا ایجاد نمود که توسعه پایدار یکی از آنهاست. توسعه پایدار که در دهه 70 مطرح گردید حاصل شناخت عمیق نسبت به محیط پیرامون بوده است.

-از آنجا که برطبق آمار 50 درصد ذخائر سوختی در ساختمانها مصرف می‌شود لذا جستجوی راه حل اساسی برای این معضل بدیهی می‌نمود. نکته دیگر اینکه؛ علاوه بر توجه به طبیعت، توجه به انسان نیز در اهم موارد قرار گرفت. انسان مدرن که در پس جوامع صنعتی به ابزار بدل شده است نقطه اصلی توجه توسعه پایدار می‌باشد و می‌توان گفت طراحی پایدار و توسعه پایدار بخاطر ابعاد انسان‌مدارانه و انسان‌گرایانه ارزش و اعتباری خاص یافته‌اند.


فهرست مطالب
مقدمه
توسعه پایدار(معانی لغوی واژه پایداری- توسعه پایدار؛ مفاهیم و مضامین- پایداری محیطی و توسعه پایدار)
طراحی پایدار(طراحی پایدار و اصول ویترویوس- کیفیت؛ اساس طراحی پایدار- اصول طراحی پایدار)
نتیجه گیری


"