پاورپوينت معرفی بيماری بلاست برنج و بیماری های گیاهان دیگر

پاورپوينت معرفی بيماری بلاست برنج و بیماری های گیاهان دیگر|42085257|پاورپوینت بیماری بلاست برنج,دانلود پاورپوینت بیماری بلاست برنج,پاورپیونت درباره بیماری بلاست برنج
با سلام و درود خدمت خدمت شما پژوهشگر عزیز در این مطلب از سایت فایل با عنوان پاورپوينت معرفی بيماری بلاست برنج و بیماری های گیاهان دیگر هم اکنون آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب مراجعه نمایید .


دانلود پاورپوينت معرفی بيماری بلاست برنج و یماری های گیاهان دیگر


مشخصات فایل
تعداد صفحات40حجم1147/21 کیلوبایت فرمت فایل اصلیppt
توضیحات کامل

دانلود پاورپوينت معرفی بيماری بلاست برنج و یماری های گیاهان دیگر جهت رشته کشاورزی و زراعت در قالب 40 اسلايد و با فرمت ppt به صورت کامل و جامع و با قابليت ويرايش

بيماري بلاست ( Blast ) برنج که بيش از ?? کشور جهان گزارش گرديده تقريبا در تمام کشورهايي که برنج کاري مي شود ، شيوع دارد.
اين بيماري يکي از مهمترين بيماري هاي برنج بوده و قادر است خسارت قابل توجهي به زراعت اين محصول وارد نمايد . گرچه توسعه و گسترش بيماري به عوامل جوي بستگي دارد ، ليکن مصرف روز افزون کود هاي شيميايي خصوصا کودهاي ازته در شدت بيماري سهم به سزايي دارند . ميزان خسارت بيماري بلاست در ايران به درستي معلوم نيست و براساس گزارش هاي موجود خسارت آن در سال ???? در بعضي نقاط مانند رودسر به طور متوسط تا ?? درصد برآورده شده است.

فهرست مطالب
علائم
عامل بيماري
مشخصات قارچ عامل بيماري
مبارزه
بيماري لکه سياه سيب
علائم
عامل بيماري
مبارزه
بيماري لکه اجري بادام
علائم
عامل بيماري
مبارزه
پوسيدگي قهوه اي درختان ميوه هسته سخت
علائم
عامل بيماري
مبارزه


"