پیشینه نظری و فصل دوم پایان نامه جرم یا بزه

پیشینه نظری و فصل دوم پایان نامه جرم یا بزه|42083270|فصل دوم پایان نامه جرم یا بزه,مبانی نظری جرم یا بزه,پیشینه تحقیق جرم یا بزه,پیشینه داخلی جرم یا بزه,پیشینه خارجی جرم یا بزه,پیشینه پژوهش جرم یا بزه,پیشینه نظری جرم یا بزه,ادبیات نظری جرم یا بزه,چارچوب نظری جرم یا بزه
با سلام و درود خدمت خدمت شما پژوهشگر عزیز در این مطلب از سایت فایل با عنوان پیشینه نظری و فصل دوم پایان نامه جرم یا بزه هم اکنون آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب مراجعه نمایید .


دانلود مبانی نظری و پیشینه تحقیق جرم یا بزه که در آن به بررسی (چارچوب) ادبیات نظری و پیشینه نظری پژوهش در تحقیقات داخلی و خارجی می پردازیم.


مشخصات فایل
تعداد صفحات36حجم176/426 کیلوبایت فرمت فایل اصلیdocx
توضیحات کامل

فصل دوم پایان نامه و پیشینه نظری جرم یا بزه عنوان این پژوهش می باشد که در ان به مبانی نظری و پیشینه تحقیق می پردازیم.


تعریف نظری جرم:

جرم به عملی گویند که وجدان جمعی را جریحه دار کند. به بیان دیگر هر فعل یا ترک فعلی که نظم، صلح و آرامش اجتماعی را مختل سازد و قانون برای آن مجازاتی تعیین کرده باشد، جرم محسوب می شود (ستوده و همکاران، 1390).


تعریف عملیاتی جرم:

منظور از جرم در این پژوهش؛ سرقت، منکرات، قتل عمد و مشارکت در قتل، جرائم مالی و اعتیاد به مواد مخدر و حمل آن می باشد. لازم به توضیح است که جرايم مالي شامل جرايمي چون صدور چك بي محل، كلاهبرداري و به تعداد كمتر ساير موارد بود. جرايم گروه منكرات شامل ، ساخت، تهيه، نگهداري، حمل يا شرب مشروبات الكلي، ايجاد مراكز فساد و رابطه نامشروع بود.


فهرست مطالب

تعریف نظری جرمتعریف عملیاتی جرمفصل دوم چارچوب نظری و پیشینه پژوهش جرم یا بزه


تعریف جرم 11
انواع جرم 12
جرم های جانی: 13
جرم های مالی: 13
جرم های بدون قربانی: 13
جرم های دولتمندان و قدرتمندان: 14

دیدگاه های مختلف در زمینه ی علت شناسی جرم 14

بزهکاری زنان و اهمیت آن 18
خصوصیات بزهکاری زنان 20
پیشینه تحقیق 21
پژوهش های انجام شده در ایران 22
پژوهش های انجام شده در خارج از ایران 26
منابع 31


منابع و مآخذ
منابع فارسی
منابع انگلیسی"