پرسشنامه افسردگی بک برای دانش آموزان 13 سوالی word

پرسشنامه افسردگی بک برای دانش آموزان 13 سوالی word|42081545|پرسشنامه افسردگی بک,پرسشنامه افسردگی بک doc,پرسشنامه افسردگی دانش آموزان,پرسشنامه افسردگی بک ویرایش دوم,دانلود پرسشنامه افسردگی بک فایل ورد,پرسشنامه افسردگی بک 13 سوالی word,فایل ورد پرسشنامه افسردگی بک
با سلام و درود خدمت خدمت شما پژوهشگر عزیز در این مطلب از سایت فایل با عنوان پرسشنامه افسردگی بک برای دانش آموزان 13 سوالی word هم اکنون آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب مراجعه نمایید .


دانلود با نمره گذاری، روایی و پایایی و بررسی مولفه ها و ابعاد آن


مشخصات فایل
تعداد صفحات3حجم12/637 کیلوبایت فرمت فایل اصلیdocx
توضیحات کامل
تفسیر پرسشنامه افسردگی بک (BDI-I):

این پرسشنامه که جهت سنجش شدت افسردگی طراحی شده است، دارای 13 ماده است. با این پرسشنامه می توان علائم جسمانی، رفتاری و شناختی افسردگی را مورد سنجش قرار داد.

نمره گذاری پرسشنامه افسردگی بک

در این پرسشنامه هر ماده دارای 4 گزینه است که بر مبنای صفر تا 3 نمره گذاری می شود. بدین-ترتیب دامنه ی نمرات این پرسشنامه 39-0 است.


روایی و پایایی پرسشنامه افسردگی بک

ضریب پایایی این پرسشنامه در بسیاری از تحقیقات خارجی و داخلی برآورد گردیده است. بک و همکاران(2000) ثبات درونی این ابزار را 73/0 تا 92/0 با میانگین 86/0 گزارش کرده اند. در ایران نیز تحقیق رجبی و همکاران(1380)، ضریب آلفای کرونباخ برای کل پرسشنامه را 87% و ضریب اعتبار تنصیف برای این سنین را 83% برآورد کرده اند(24).


"