فصل سوم پایان نامه استقرار و پیاده سازی مدیریت دانش در شرکت

فصل سوم پایان نامه استقرار و پیاده سازی مدیریت دانش در شرکت|42080045|پایان نامه مدیریت دانش,مدیریت دانش در سازمان ها,فصل سوم مدیریت دانش در شرکت,فصل سوم استقرار مدیریت دانش در شرکت,فصل سوم پیاده سازی مدیریت دانش در شرکت,عوامل موثر بر استقرار مدیریت دانش در شرکت‌های تولیدی
با سلام و درود خدمت خدمت شما پژوهشگر عزیز در این مطلب از سایت فایل با عنوان فصل سوم پایان نامه استقرار و پیاده سازی مدیریت دانش در شرکت هم اکنون آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب مراجعه نمایید .


فصل سوم پایان نامه بررسی عوامل موثر بر استقرار مدیریت دانش در شرکت‌های تولیدی استان گیلان می باشد


مشخصات فایل
تعداد صفحات45حجم138/353 کیلوبایت فرمت فایل اصلیdocx
توضیحات کامل

نمونه فصل سوم پایان نامه کارشناسی ارشد مدیریت با موضوع بررسی عوامل موثر بر استقرار مدیریت دانش در شرکت‌های تولیدی استان گیلان می باشد.


يكي از مهم ترين جنبه هاي تحقيق علمي، متدلوژي آن است. بدون متدلوژي تحقيق، نتايج بررسي و تحليل هاي مربوطه، معتبر وقابل تعميم نخواهد بود. از اين رو متدلوژي تحقيق از جمله معيارهاي رايج جهت ارزيابي تحقيقات علمي، تلقي مي گردد و نیز پژوهش فرآيندي است که از طريق آن مي توان درباره ناشناخته ها به جستجو پرداخت و نسبت به آن شناخت لازم را کسب کرد. در اين فرآيند از چگونگي گردآوري شواهد و تبديل آنها به يافته ها تحت عنوان «روش شناسي» ياد مي شود. روش علمي يا روش پژوهش علمي فرآيند جستجوي منظم براي مشخص کردن يک موقعيت نامعين است (مقیمی، 1377: 17).

در این فصل کوشش شده‌ است ابتدا روش تحقيق و پس از آن به مواردی همچون جامعه آماری تحقيق، نمونه آماری و روش نمونه‌گيری، حجم نمونه، روش و ابزار جمع‌آوری اطلاعات، تعيين روايی و پايايی ابزار، متغير‌های تحقيق و روشهای آماری تجزيه تحليل داده‌ها پرداخته شود.

«فهرست مطالب»
چکیده 1

فصل سوم. روش اجرای تحقیق
3-1- مقدمه 63
3-2- روش تحقيق 63
3-3- جامعه آماری و نمونه آماری 64
3-4- روش نمونه گیری 65
3-5- فرآیند اجرایی پژوهش 68
3-6- روش و ابزار گردآوری اطلاعات 69
3-6-1- تحقيقات ميداني 69
3-7- روایی و پايايي پرسشنامه 70
3-7-1- روایی پژوهش 70
3-7-2- تعیین پایایی پرسشنامه 71
3-8- تکنیک های آماری مورد استفاده 73
3-8-1- آمار توصيفي 73
3-8-2- آمار استنباطي 73


منابع و مآخذ"