پرسشنامه ارائه روشهای توسعه گردشگری روستایی و جذب گردشگر

پرسشنامه ارائه روشهای توسعه گردشگری روستایی و جذب گردشگر|42079032|پرسشنامه جذب گردشگر,پرسشنامه جذب گردشگری,پرسشنامه توسعه روستایی,پرسشنامه گردشگری روستایی,پرسشنامه راهکارهای جذب گردشگر,پرسشنامه راهبردهای جاذبه توریستی,پرسشنامه توسعه گردشگری روستایی,پرسشنامه روشهای توسعه گردشگری روستایی
با سلام و درود خدمت خدمت شما پژوهشگر عزیز در این مطلب از سایت فایل با عنوان پرسشنامه ارائه روشهای توسعه گردشگری روستایی و جذب گردشگر هم اکنون آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب مراجعه نمایید .


هدف از این در شهرستان نیر می باشد


مشخصات فایل
تعداد صفحات9حجم173/219 کیلوبایت فرمت فایل اصلیdocx
توضیحات کامل

پاسخگوی گرامی، پرسشنامه ای را که ملاحظه می‌فرمایید مربوط به پایان نامه کارشناسی ارشد با عنوان «بررسی ارائه روشهای توسعه گردشگری روستایی و جذب گردشگر در بخش مرکزی شهرستان نیر»می‌باشد.

همان‌گونه که استحضار دارید بسیاری از فعالیت‌های تفریحی در محیط‌های طبیعی انجام می‌شوند و در استان ما جاذبه‌های طبیعی بسیاری شناسایی شده‌اند که هر کدام از آن‌ها می‌توانند در گسترش و توسعه گردشگری استان موثر باشند هدف این تحقیق آن است که اهمیت هر کدام از این جاذبه‌ها و مشکلات موجود در گردشگری شهرستان نیر را از دیدگاه شما مورد بررسی قرار دهد. لذا با توجه به اطلاعات و تجربیات ارزشمند شما در این حوزه، خواهشمند است محقق را در رسیدن به این هدف یاری نمایید.


40 سوال در طیف لیکرت ( خیلی زیاد زیاد متوسط کم خیلی کم ) با روایی و پایایی معتبر در قالب 8 مولفه :
الف) جاذبه‌های مربوط به کوهنوردی و غارنوردی 4 سوال
ب) جاذبه‌های مربوط به آب گرم و طبیعت درمانی 4 سوال
پ) جاذبه‌های مربوط به شکار و صید در استان 3 سوال
ج) جاذبه‌های مربوط به تپه نوردی و طبیعت گردی 4 سوال
د) مشکلات مربوط به مدیریت 7 سوال
ه) مشکلات فرهنگی در گردشگری استان 7 سوال
ی) مشکلات مربوط به زیر ساخت‌ها 6 سوال
ه) توسعه گردشگری روستایی 5 سوال


"