پاورپوینت درباره زندگی زرافه ها (68 اسلاید و 26 اسلاید)

پاورپوینت درباره زندگی زرافه ها (68 اسلاید و 26 اسلاید)|40279008|اسلاید در مورد زرافه , پاورپوینت در مورد زرافه , پاورپوینت زرافه , اسلاید آموزشی آشنایی با حیوانات , پاورپوینت آشنایی با حیوانات , اسلاید کودکانه درباره زرافه, پاورپوینت کودکانه
با سلام و درود خدمت خدمت شما پژوهشگر عزیز در این مطلب از سایت فایل با عنوان پاورپوینت درباره زندگی زرافه ها (68 اسلاید و 26 اسلاید) هم اکنون آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب مراجعه نمایید .

توضیحات :

دارای دو پاورپوینت 68 اسلاید و یک پاورپوینت دارای 26 اسلاید.

بخشی از اسلاید پاورپوینت اول :

زرافه از پستانداران گیاهخوار بزرگ است که به عنوان بلندترین حیوان زنده روی خشکی شناخته شده و ظاهر جالب آن همواره مورد توجه انسان ها و به خصوص کودکان بوده است.

زرافه بومی آفریقای سیاه (جنوب صحرای بزرگ آفریقا) و بخش هایی از آفریقای شمالی می باشد اما امروز تعداد آن بسیار کمتر از گذشته شده و تنها تعداد کمی از آن ها در نواحی از آفریقای مرکزی یافت می شوند که در جنگل های گسترده آفریقای سیاه زندگی می کنند و بیشترین تمرکز آن ها در پارک های ملی است.

•مشخصات ظاهری زرافه

زرافه بلندترین حیوان زنده روی خشکی است و کسی باورش نمی شود با اوکاپی (زرافه گردن کوتاه) که حیوانی منزوی و بسیار کوچک تر از زرافه معمولی است نسبت فامیلی نزدیکی داشته باشد.

•مشخصات ظاهری زرافه

این حیوان گردن بسیار بلندی دارد که به او این امکان را می دهد تا به راحتی از برگ ها و گیاهانی که در بالاترین قسمت های درختان روییده اند و از دسترس سایر گیاهخواران دور هستند تغذیه کند.

گردن بلند زرافه به بدن کوتاه و پاهای عمودی، لاغر و بلند زرافه می رسد و به یک دم بلند یک متری که در انتهای آن منگوله سیاهی قرار گرفته است منتهی می شود.

•مشخصات ظاهری زرافه

پوست زرافه معمولا به رنگ سفید و روشن با طرح های قهوه ای رنگ یا مایل به قرمز است که کل بدن این حیوان به جز قسمت پایین پاهای سفیدش را پوشانده است.

طرح بدن هر زرافه نه تنها منحصر به فرد است بلکه از نظر اندازه و رنگ در میان گونه های مختلف زرافه ها متفاوت می باشد.

همه زرافه ها چشم های درشتی دارند که در کنار قد بلند آن ها باعث شده زاویه دید عالی و احاطه بسیار خوبی نسبت به اطراف داشته باشند و نزدیک شدن خطر را از فاصله بسیار دور تشخیص دهند.

یکی دیگر از مشخصات ظاهری بارز زرافه های نر و ماده دو شاخ است که در بالاترین نقطه سر و بین گوش های این حیوان قرار گرفته است.

زرافه ها تا سن 4 سالگی تقریبا تا ارتفاع کامل خود رشد می کنند اما وزن آن ها در 7 یا 8 سالگی به وزن یک زرافه بالغ می رسد. وزن زرافه بین 800 تا 1270 کیلوگرم می باشد.

قد زرافه های نر گاهی به بیش از 5.5 متر می رسد و بلندترین زرافه های ماده نیز حدود 4.5 متر ارتفاع دارند.

•محل زندگی زرافه

امروزه محل زندگی زرافه ها به نواحی از آفریقای سیاه و پارک های ملی محدود شده است.

و....

بخشی از ااسلاید های پاورپوینت دوم :

زندگی زرافه

من موجود عجیبی هستم ،برای اینکه هر قسمت از بدنم به یکی از موجودات شبیه است، مثلا:تنم به اسب،گردنم به شتر،پاهایم به بز کوهی،شاخ هایم به گاو وحشی و گوشم به الاغ شباهت دارد.

اسم من زرافه است.جانوری بزرگ هستم که قد خیلی بلندی دارم با گردن و پاهایی دراز.

پوست بدن من از پشم کوتاهی پوشیده شده که به شکل پوست پلنگ است،پس کمی به پلنگ هم شبیه هستم.

و...