دانلود پاورپوینت اتانول جایگزین سوخت های فسیلی

دانلود پاورپوینت اتانول جایگزین سوخت های فسیلی|40276639|سوخت فسیلی ,اتانول,چراغ های الکلی,سوخت های اتانولی آمریکا
با سلام و درود خدمت خدمت شما پژوهشگر عزیز در این مطلب از سایت فایل با عنوان دانلود پاورپوینت اتانول جایگزین سوخت های فسیلی هم اکنون آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب مراجعه نمایید .

مقدمه

تازه ترین سیاست ایالات متحده در راستای كاهش مصرف سوخت های فسیلی و استفاده از سوخت های جایگزین، تولید سوخت از اتانول است. دولت برای تشویق بخش خصوصی تسهیلات فوق العاده ای در اختیار تولید كنندگان ذرت و كارخانه های پالایش و تصفیه اتانول قرار داده است. سازندگان خودرو در آمریكا نیز میلیون ها خودروی اتانول سوز را تولید و روانه بازار كرده اند. تسهیلات گسترده واشنگتون برای ترویج و توسعه سوخت های گیاهی موجب رویكرد جدیدی نسبت به ذرت و اتانول تولید شده از آن شده است.

اتانول چیست؟
اتانول معروف ترین هیدروكربن الكلی است. اتانول سال ها قبل در چراغ های الكلی، جهت تولید گرما و نور مورد استفاده قرار می گرفت. اتانول محصول پایه انواع مشروبات الكلی است و به همبن دلیل، تولید و تصفیه آن در بیشتر كشورهای جهان تحت نظارت مستقیم دولت صورت می پذیرد. استفاده گسترده اتانول در انواع مشروبات الكلی و شیوع مشروبات الكلی ارزان و قوی در سال های دور، موجب تصویب قانون جلوگیری از تولید صنعتی اتانول در ایالات متحده گردید.

و در ادامه داریم:

آیا سوخت های اتانولی در عمل كارآیی دارند؟

روند تولید اتانول در ایالات متحده چگونه است؟

آیا مصرف سوخت های اتانولی به نفع محیط زیست نیست؟

آیا تولید اتانول از ذرت در بازارهای مواد غذایی تاثیر دارد؟

آیا منبع دیگری برای سوخت جایگزین وجود ندارد؟

فایل پاورپوینت 19 اسلاید