پاورپوینت و اسلاید در مورد تبریز

پاورپوینت و اسلاید در مورد تبریز|40276229|پاورپوینت آداب و رسوم مردم,اسلاید درباره لباسهای محلی تبریز,اسلاید کامل درباره تبریز,پاورپوینت کلاسی درباره تبریز,پاورپوینت همراه با عکس تبریز,تحقیق کامل درباره تبریز,اسلاید کلاسی درباره تبریز,پاورپوینت درباره تبریز اسلاید درباره آداب و رسوم تبریز,جاذبه های گردشکری تبریز,آداب محرم در تبریز,اسلاید درباره رسم و رسوم شهرهای تبریز
با سلام و درود خدمت خدمت شما پژوهشگر عزیز در این مطلب از سایت فایل با عنوان پاورپوینت و اسلاید در مورد تبریز هم اکنون آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب مراجعه نمایید .

پاورپوینت اسلاید در مورد تبریز

دارای 143 اسلاید و صفحه

فرمت فایل :pptx

دارای 143 صفحه

اکثر موضاعات همراه با عکس آن مطلب آمده است

قسمتی از اسلاید :

تبریز سومین شهر بزرگ ایران، جایگاهی ویژه و خاص در تاریخ، پیشینه و اقتصاد کشور دارد. مرکز تاریخی و پرافتخار استان آذربایجان شرقی، روزگارانی پرفراز و نشیب را پشت سر گذاشته و حوادث گوناگونی را به چشم خود دیده است. روزگاری قریه ای کوچک در نزدیکی کوه های سر به فلک کشیده سهند بوده و زمانی ب عنوان پایتختی ایران انتخاب شده است. این شهر در طول تاریخ خود با زلزله هایی مهیب و ویرانگر بارها به تلی از خاک بدل شد اما با همت مردان و زنانی چون ستارخان، باقرخان، پروین اعتصامی و بسیاری دیگر آبادتر از پیش شده است.

چرا سفر به تبریز؟

تبریز به بازارهای سنتی و مدرن خود و اجناس باکیفیتی که ارایه می دهند شهره است و شما را با دستی پر روانه شهرتان می کند.تبریز شهری تاریخی است و آثار باستانی و کهن بسیاری مانند مسجد کبود، موزه ی آذربایجان و بسیاری دیگر را در خود جای داده است. دیاراولین ها، صنایع دستی و سوغات های گرانبهایی دارد که در میان آنها نام فرش و چرم تبریز بیش از همه مسافران را به سوی خود جلب می کند.

شهر تبریز در استانی با جاذبه های طبیعی بسیار، نظیر روستای کندوان و جنگل های ارسباران قرار گرفته است که سفر به تبریز بدون بازدید از آنها کامل نمی شود.

و...

فهرست مطالب مهم :

اطلاعات کلی در مورد تبریز

حقایقی درباره تبریز

آب و هوای تبریز

اطلاعات جغرافیایی تبریز

تاریخچه شهر

پیشینه نام تبریز

۱۰ جاذبه ی دیدنی شهر تبریز

سوغاتی های تبریز

غذاهای سنتی

ازدواج به رسم تبریز

آداب و رسوم مردم آذربایجان شرقى

ماه رمضان در تبریز

**اکثر مطالب بالا با عکس آن و همراه با مثال موضوع آمده است