دانلود مقاله ترجمه شده تکنولوژی توزیع منابع هوشمند برای Desktop-as-a-Service در محیط ابر

دانلود مقاله ترجمه شده تکنولوژی توزیع منابع هوشمند برای Desktop-as-a-Service در محیط ابر|40249790|دانلود تکنولوژی توزیع منابع هوشمند برای Desktop as a Service در محیط ابر,تحقیق تکنولوژی توزیع منابع هوشمند در محیط ابر,مقاله تکنولوژی توزیع منابع هوشمند برای Desktop as a Service در محیط ابر
با سلام و درود خدمت خدمت شما پژوهشگر عزیز در این مطلب از سایت فایل با عنوان دانلود مقاله ترجمه شده تکنولوژی توزیع منابع هوشمند برای Desktop-as-a-Service در محیط ابر هم اکنون آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب مراجعه نمایید .

فایل دانلودی فقط شامل فایل ترجمه شده با پسوند pdf بوده و فایل انگلیسی در آن موجود نمی باشد.

بخشی از ترجمه فارسی مقاله:

چکیده
تخصیص منابع در دسکتاپ بعنوان یک سرویس محاسبات ابری است که کاربر میتواند به دسکتاپ خود دسترسی داشته باشد و میتواند برنامه های کاربردی در در دسکتاپ مجازی بر روی سرور از راه دور داشته باشد.مدیریت منابع و بهره برداری از منابع بسیاری در این منطقه از دسکتاپ بعنوان یک سرویس محاسبات ابری، قابل توجه است.
با این حال دست زدن به یک مقدار زیادی از مشتریان در شیوه ای خاص ، کارامدترین چالش است.
مقدمه
در آینده ی نه چندان دور، ما می توانیم با کاربران خانگی روبه رو شویم که با ارائه کننده ی خدمات ابری VD که خدمات به عنوان دستکاب را به صورت صنعت همگانی ارائه می دهند، به دسکتاپ های مجازی وصل می شوند. آرایش های محاسبه ی خدمات به عنوان دسکتاب اساسا در محیط های شبکه ی داخلی منسجم و CLAN عملیاتی هستند، این محیط ها تا حد زیادی کنترل شده بوده وموجود پهنای باند ثابت و پایداری را به پایه ی کاربر معروف و نسبتا کوچک پیشنهاد می کند. گسترش محاسبه ی خدمات به عنوان دسکتاپ به محیط های شبکه ی وسیع (WAN) متشکل از یک پایه مشتری توزیع یافته به لحاظ جغرافیایی وبزرگ می باشد که در آنجا کاربران قوی (بالقوه) هستند. استراتژی هایی برای بهبود به کارگیری منابع ورضایت مشتری در محیط های (WAN) در کار آمد ترین حالت نیاز هست. محاسبه ی ابر برای این نوع خدمات یک تواناگر ( توانمند) به حساب می آید.
برخلاف خدمات ابری اخیر، به اپلیکیشن های از خلال مرورگر وب : ( برای مثال خدمات Google App Clond) دسترسی نمی شود پیدا کرد بلکه این کار از راه پرتوکل ظریف مشتری امکان پذیر می شود ( برای مثال پرتوکل دسکتاب از راه دور ماکر و ساخت (PDP) یا محاسبه ی شبکه ی مجازی CVNC در این راه، اپلیکیشن های میراث که از سوی خدمات پیش بینی شده پیشنهاد می شوند نباید از نوساخته شوند.
سکوهای ابر اخیر برای پیاده سازی Daas، دارای شرایط سخت افزاری هستند. به هر جهت سیستمهای مدیریت ابر نمی توانند برای این اپلیکیشن ها خصوصا در زمینه ی میراث باب انتظارات کاربران عمل کنند. نیاز شفاف به الگوریتم های مدیریت ابر جدید که به شرایط (الزامات ) خاصی محاسبه مشتری زیر توجه می کنند، در اینجا وجود دارد. معماری سیستم چنین الگوریتم هایی را در مولفه ی خود مدیریتی مدیر خدمات پیاده می کند. مدیر می تواند به عنوان قسمتی از سیستم های مدیریت ابر موجود مانند
Open Nebula، Open &tack و Euca lyptus پیاده سازی شود. شکل 1 معماری موجود را نشان می دهد. مدیریت تصویری OS ساده ( یعنی استفاده مجدد از تصویر OS میان کاربران برای کاهش حجم ذخیره ی هر کاربر) و مدیریت اپلیکیشن برای سنجش خدمات ضروری هستند. سیستم ما از روی تصویر طلایی مشترک از پایگاه داده OS ، VD را ساخته و آن را با تنظیمات شخصی برای مثال با استفاده از راه حل کپی – نوشتار و سایت Unionfs آن را نشان می دهد. VD های چند لایه ای، پیچیدگی ارتقاء تصویر طلایی را بدون دلیل وابستگی های شکسته شده ( ازبین رفته) یا تناقص ها ساده می سازند. برای بهبود قابلیت استفاده Daas ، ما می توانیم Daas را با تکنولوژی مجازی اپلیکیشن مانند Softricity و Microsoft Appv ترکیب کنیم. سیستم سپس به صورت پویا اپلیکیشن هارا به VD کاربر بدون نصب ، پیکر بندی و به روز سازی کردن آنها تحویل می دهد. این روند بیشتر پیچیدگی ارتقاء تصاویر OS طلایی را کاهش می دهد زیرا اپلیکیشن ها در VD کاربر نصب نمی شوند لذا می توانند شکسته شوند.