دانلود پاورپوینت طرح درس تعلیمات اجتماعی پایه پنجم 25 اسلاید

دانلود پاورپوینت طرح درس تعلیمات اجتماعی پایه پنجم 25 اسلاید|40106914|دانلود طرح درس تعلیمات اجتماعی پایه پنجم 25 اسلاید,تحقیق طرح درس تعلیمات اجتماعی پایه پنجم 25 اسلاید,مقاله طرح درس تعلیمات اجتماعی پایه پنجم 25 اسلاید,طرح درس تعلیمات اجتماعی پایه پنجم 25 اسلاید
با سلام و درود خدمت خدمت شما پژوهشگر عزیز در این مطلب از سایت فایل با عنوان دانلود پاورپوینت طرح درس تعلیمات اجتماعی پایه پنجم 25 اسلاید هم اکنون آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب مراجعه نمایید .

قسمتی از محتوی پاورپوینت

تعداد اسلاید : 25 صفحه

جمهوری اسلامی ایران سازمان آموزش و پرورش شهرستان رفسنجان مدیریت آموزش و پرورش شهرستان رفسنجان دبستان ادب مهدی آباد واحد طراحی آموزشی بر اساس سناریو درس تعلیمات اجتماعی (پایه پنجم) موضوع درس: در جامعه ی اسلامی، افراد چه وظیفه ای دارند؟
اسفند ماه 87 فهرست عنوان مشخصات کلی ویژگیهای تعلیمات اجتماعی اهداف کلی تعلیمات اجتماعی در دوره ابتدایی نظریه هفت هوش هوادار گاریز دلایل استفاده از روش همیاری الگوی مغز ندهرمان مبانی نظری راه برد هایی در تعلیم و تربیت بصیرت گرا پیش سازمان دهنده مهارت های اکتسابی اهداف کلی اهداف جزئی اهداف ورودی روش های تدریس رسانه های آموزشی مدل کلاس مشخصات کلی نام درس: تعلیمات اجتماعی موضوع درس: در جامعه اسلامی، افراد چه وظیفه ای دارند؟
تاریخ اجرا: اسفندماه 87 مدت اجرا: 50 دقیقه نام آموزشگاه: دبستان ادب مهدی آباد واحد تعداد دانش آموزان: 20 نفر شماره صفحه:150 ویژگی های تعلیمات اجتماعی درو سی که با انسان ارتباط دارند در مقایسه با سایر دروس از خصوصیاتی برخوردارند که باید به آنها توجه نمود.
1-متغیر بودن مفاهیم دروس علوم انسانی مانند علم ریاضی یا علوم تجربی دارای اصول و قوانین ثابت نیست در این علوم اصل و قانونی وجود ندارد و اساس کار آن بر عوامل متغیر استوار است نکته دیگری که باید به آن توجه نمود در علوم ریاضی یا تجربی مفاهیم به کار رفته در همه جا از آنها برداشت یکسال صورت می گیرد و مثل تمام اعمال ریاضی که در تمام دنیا با یک مفهوم مشترک به کار برده می شود و در همه دنیا می توان یکسال تدریس شود.
اما مفاهیم علوم اجتماعی در جوامع مختلف معانی متفاوتی دارند و در همه جا نمیتوان به صورت یکسان آنها را تدریس کرد.
2-توجه به ارزش ها علوم اجتماعی توجه خاصی به ارزش های مورد توجه جامعه دارد که این ارزش ها گاهی ناگهانی و سریع پیش می آید مثل انقلاب ها و یا ممکن است به تدریج پیش آید که در هر صورت مربیان علوم اجتماعی باید به این ارزش ها و جایگاه ها آنان توجه نمایند.
برای رسیدن به اهداف اجتماعی تفهیم این ارزش ها برای نسل جدید ضروری می باشد.
3-آزمایشگاه علوم اجتماعی مفاهیم کتب اجتماعی به گونه ای است که دانش آموزان با مطالب آن آشنا و در زندگی روزمره خود با آنها در تماس هستند و جامعه به عنوان آزمایشگاه وسیع این علوم واقعیت ها را به دانش آموزان می آموزد.
بنابراین باید بین این مفاهیم و جامعه هماهنگی وجود دا