پاورپوینت پدیده طبیعی سیل و راهکارهایی برای پیشگیری ومدیریت ان

پاورپوینت پدیده طبیعی سیل و راهکارهایی برای پیشگیری ومدیریت ان|39032116|پدیده طبیعی سیل و راهکارهایی برای پیشگیری ومدیریت ان, دانلود پاورپوینت پدیده طبیعی سیل و راهکارهایی برای پیشگیری ومدیریت ان, پاورپوینت در مورد پدیده طبیعی سیل و راهکارهایی برای پیشگیری ومدیریت ان, تحقیق پدیده طبیعی سیل و راهکارهایی برای پیشگیری ومدیر,,,
با سلام و درود خدمت خدمت شما پژوهشگر عزیز در این مطلب از سایت فایل با عنوان پاورپوینت پدیده طبیعی سیل و راهکارهایی برای پیشگیری ومدیریت ان هم اکنون آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب مراجعه نمایید .

دانلود ،
با فرمت ppt و در 34 اسلاید قابل ویرایش.

بخشی از پاورپوینت :مقدمه:

افزایش جریان بالا امدن سریع سطح اب در یک رودخانه ونیز بالا امدن سطح اب راکه منجر به زیر اب رفتن زمین های پست می گردد سیل می گویند.
می توان گفت در میان بلایای طبیعی که براثر تغییرات جوی وانقلابهای درون زمین به وجود می ایند سیل مخرب ترین نوع انهاست که سالانه جان هزاران نفر را طعمه خود کرده یا زخمی مجروح واواره می کند . سیل علاوه بر انسانها به راهها تاسیسات اب وبرق وگاز-اماکن عمومی-باغ ها –محصولات کشاورزی دام وطیور
وغیره نیز خسارت وارد می کندکشور ایران به عنوان دهمین کشور
بلاخیز معرفی شده است
به طوری که از میان 40 نوع بلایای طبیعی 31نوع ان در ایران رخ میدهد
در طول 90 سال اخیر بیش از 120 هزار نفر از هموطنان مادر اثر وقوع بلایای
طبیعی کشته شده انداین تحقیقق درصدد این امر است که با ارائه شناختی کافی از سیل راهکارهایی برای مقابله وحتی پیشبینی ان ارائه کند.
مناطق تحت تاثیر سیل در دنیا
الف )ساحل دریا
ب)مناطق پایین سدها
پ)رودخانه های بزرگ وپهنه های سیلاب
ت)دره های کم عرض وحوضچه های سیل
ج)نواحی خشک ونیمه خشک:بادهای رسوبی ایجاد شیارهایی می کنند که در زمان وقوع بارندگی سبب افزایش سرعت جریان رواناب شده وبروز سیل راحادث میشود.