پاورپوینت شیوه معماری اصفهانی

پاورپوینت شیوه معماری اصفهانی|39030020|معماری , شیوه ی اصفهانی, دانلود پاورپوینت شیوه ی اصفهانی, پاورپوینت در مورد شیوه ی اصفهانی, تحقیق شیوه ی اصفهانی, پاورپوینت درباره شیوه ی اصفهانی, پاورپوینت راجع به شیوه ی اصفهانی, پاورپوینت آماده شیوه ی اصفهانی, تحقیق در مورد شیوه ی اصفهانی, ppt
با سلام و درود خدمت خدمت شما پژوهشگر عزیز در این مطلب از سایت فایل با عنوان پاورپوینت شیوه معماری اصفهانی هم اکنون آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب مراجعه نمایید .

دانلود پاورپوینت با موضوع شیوه ی اصفهانی،
با فرمت ppt و در 13 اسلاید قابل ویرایش

بخشی از پاورپوینت :
نام آخرین نوع شیوه معماری سنتی ایرانی است. به حکومت رسیدن سلسله صفویه
در ایران موجب به وجود آمدن حکومتی شد که ایران بعد از سلسله ساسانیان به خود ندیده بود. مذهب (شیعه) و تشکیلات منظبط ناشی از آن باعث گردید که این دولت بر تمام شئون زندگی مرم مسلط گردد اوج گرفتن حیات عقلی شیعه در این دوره که ملازم با تجمع متفکران و اندیشمندان شیعه در مراکز عمده آن روزگار به ویژه اصفهان و تبادل آراء و افکار آنان است، دوره جدیدی را در زمینه حکمت و فلسفه شیعه به همراه داشت۳۱ و جلوه از تمدن را در این کشور پایه‌گذاری کرد. و حکومت بنا به سنتها گذشته سازماندهی، راه اندازی و ایجاد تا سیسات و تجهیزات زیر ساختیرا عمداً بر عهدهه گرفت در واقع این سیاست‌های را دانباله و الگو گرفته سیاست‌های ساسانیان می‌توان دانست. آنچه مشخص است که دولت صفوی جمع بندی از تاریخ چند هزارساله ایران بوده که مکتبی را تحت عنوان اصفهانی را از جمع بندی ماهرانه فلسفه، هنر، معماری و شهرسازی روز گار کهن ارائه کردو آن را با توجه به مصادیق و مفاهیم روز خود به جامعه معرفی کرد.
نمایی از سقف یکی از تالارهای کاخ هشت بهشت...