پروپوزال رشته علوم اجتماعي جامعه شناسي

پروپوزال رشته علوم اجتماعي جامعه شناسي|39024664|دانلود پروپوزال رشته علوم اجتماعي جامعه شناسي, پروپوزال آماده علوم اجتماعي جامعه شناسي, دانلود پروپوزال آماده علوم اجتماعي جامعه شناسي, نمونه پروپوزال کارشناسی ارشد علوم اجتماعي جامعه شناسي, پاورپوینت پروپوزال علوم اجتماعي جامعه شناسي, پروپوزال,,,
با سلام و درود خدمت خدمت شما پژوهشگر عزیز در این مطلب از سایت فایل با عنوان پروپوزال رشته علوم اجتماعي جامعه شناسي هم اکنون آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب مراجعه نمایید .

دانلود پروپوزال علوم اجتماعي جامعه شناسي،
( مناسب برای درس روش تحقیق مقطع کارشناسی ارشد )این فایل یک نمونه پروپوزال آماده و تکمیل شدهٔ رشته علوم اجتماعي جامعه شناسي، می‌ باشد که طبق اصول و استانداردهای پروپوزال نویسی نگارش شده است.

فهرست مطالب :
عنوان پروپوزال
جدول اطلاعات مربوط به اساتيد مشاور
جدول اطلاعات مربوط به پروپوزال
تعریف مساله
بیان مساله
اهداف تحقیق
سوال های اصلی تحقیق
پیشینه تحقيق
ضروت انجام تحقيق
فرضيه های تحقیق
روش انجام تحقيق
منابع تحقیق
و ...در ادامه به بخشی از این پروپوزال می‌پردازیم:
مقدمه:
جامعه­شناسي پزشکي و بهداشت، شاخه­اي از جامعه­شناسي بوده و از جديدترين رشته­هاي تخصصي است، که در آن اموري مانند بهداشت، بيماري و مراقبت­هاي پزشکي از ديدگاه جامعه­شناسي مورد تجزيه و تحليل قرار مي­گيرد. تحقيق در تأثير بيماري­ها بر گروه­هاي انساني و نحوه دفاع در مقابل آن موضوع جالب توجهي براي جامعه­شناسي است. توزيع بيماري­ها در ميان انسان­ها متفاوت بوده و شناخت و آگاهي نسبت به بيماري درچارچوب الگوهاي فرهنگي صورت مي­گيرد. به دليل مداخله عوامل و شرايط اجتماعي در مسير و جريان درمان، علوم اجتماعي با پزشکي و بهداشت و درمان مشارکت مي­يابد و پيدايش رشته جامعه­شناسي پزشکي ضرورت مي­يابد (محسني، 1368: 2-1).
برکمن و کاواچي[1] (2000) و بيرد[2] و ديگران (2000)، معتقدند که جامعه­شناسي پزشکي، مي­کوشد تا دريابد که چگونه عوامل اجتماعي و فرهنگي، بر توزيع و فهم بيماري، واکنش­ها نسبت به بيماري، تحول و عملکرد نهادهاي مراقبت تندرستي و توسعه سياست­هاي اجتماعي تأثير مي­گذارند (مسعودنيا، 1389: 28). هر بيماري تنها نهاد پزشکي را درگير نمي­کند، بلکه چندين سطح اجتماعي مانند فضاهاي خانوادگي يا حرفه­اي را تحت تأثير قرار مي­دهد. سير تاريخي بيماري­ها، سير تحول علم پزشکي، بررسي وضعيت­هاي سلامتي و تعيين­کننده­هاي اجتماعي آن، تفسيرهاي فرهنگي و اجتماعي از وضعيت سلامتي و بيماري، روابط پزشک و بيمار، بررسي وضعيت بيمارستان از جمله موضوعات مورد بررسي در جامعه­شناسي پزشکي است ( فيليپ[3]؛ کلودين[4]؛ کتبي، 1385: 3)...
توضیحات پروپوزال :
- این پروپوزال کاملا استاندارد می باشد و مطابق اصول پروپوزال نویسی نگارش شده است
- مناسب جهت ارائه برای درس روش تحقیق مقطع کارشناسی ارشد.
- مناسب برای دانشجویانی که می‌خواهند با نگارش صحیح پروپوزال نویسی در مقطع کارشناسی ارشد آشنا شوند.
فرمت فایل : Word قابل ویرایش