پروپوزال رشته مدیریت اجرایی گرایش استراتژیک

پروپوزال رشته مدیریت اجرایی گرایش استراتژیک|39024462|دانلود پروپوزال رشته مدیریت اجرایی گرایش استراتژیک, پروپوزال آماده مدیریت اجرایی گرایش استراتژیک, دانلود پروپوزال آماده مدیریت اجرایی گرایش استراتژیک, نمونه پروپوزال کارشناسی ارشد مدیریت اجرایی گرایش استراتژیک, پاورپوینت پروپوزال مدیریت اجرایی گرایش,,,
با سلام و درود خدمت خدمت شما پژوهشگر عزیز در این مطلب از سایت فایل با عنوان پروپوزال رشته مدیریت اجرایی گرایش استراتژیک هم اکنون آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب مراجعه نمایید .

دانلود ،
( مناسب برای درس روش تحقیق مقطع کارشناسی ارشد )
این فایل یک نمونه پروپوزال آماده و تکمیل شدهٔ رشته مدیریت اجرایی گرایش استراتژیک، می‌ باشد که طبق اصول و استانداردهای پروپوزال نویسی نگارش شده است.

فهرست مطالب :
عنوان پروپوزال
جدول اطلاعات مربوط به اساتيد مشاور
جدول اطلاعات مربوط به پروپوزال
تعریف مساله
بیان مساله
اهداف تحقیق
سوال های اصلی تحقیق
پیشینه تحقيق
ضروت انجام تحقيق
فرضيه های تحقیق
روش انجام تحقيق
منابع تحقیق
و ...در ادامه به بخشی از این پروپوزال می‌پردازیم:
مقدمه
امروزه بنگاه‌هاي اقتصادي كشور در فرآيند جهاني شدن و پيوستن به منظومه تجارت جهاني با چالش‌هاي بيشماري مواجه هستند. حضور در بازارهاي جهاني و حتي باقي ماندن دربازارهاي داخلي مستلزم رقابت با رقباي قدرتمند است و با توجه به گسترش و پيچيدگي اهداف، فرآيندها و ساختار سازماني در صحنه رقابت، سازمان‌هايي مي‌توانند به بقاي خود ادامه دهند كه نسبت به خواسته‌ها و انتظارات مشتريان و ذي‌نفعان پاسخگو باشند، همچنين به سود آوري و ثروت آفريني به عنوان شاخص‌هاي كليدي و برتر سازماني توجه كنند.
مدل‌هاي تعالي سازماني يا سرآمدي كسب و كار به عنوان ابزار قوي براي سنجش ميزان استقرار مدل درسازمان‌هاي مختلف به كارگرفته مي‌شوند. با بكارگيري اين مدل‌ها سازمان‌ها مي‌تواند از يك سو ميزان موفقيت خود را دراجراي برنامه‌هاي بهبود در مقاطع مختلف زماني مورد ارزيابي قراردهند و از سوي ديگر عملكرد خود را با ساير سازمان‌ها به ويژه بهترين آن‌ها مقايسه كنند. مدل‌هاي سرآمدي كسب و كار پاسخي است به اين سوال كه سازمان برتر چگونه سازماني است؟ چه اهدافي و مفاهيمي را دنبال مي‌كند و چه معيارهايي بر رقباي آن‌ها حاكم هستند؟ امروز اكثر كشورهاي دنيا با تكيه بر اين مدل‌ها جوايزي را در سطح ملي و منطقه‌اي ايجاد كرده‌اند كه محرك سازمان‌ها و كسب و كار در تعالي، رشد و ثروت آفريني است. مدل‌هاي تعالي با محور قراردادن كيفيت توليد (كالا يا خدمات) و مشاركت همه اعضا سازمان مي‌تواند رضايت مشتري را جلب و منافع ذي‌نفعان را فراهم نموده و در عين حال يادگيري فردي و سازماني را با تكيه بر خلاقيت و نوآوري تشويق و ترويج كنند.
آنچه به عنوان سؤال بزرگ، فراروي سازمان‌ها قرار دارد اين است که با چه ابزاري و چگونه مي‌توان ضمن بررسي موارد مختلف، به شکل جامع تمام نقاط قوت و حوزه‌هاي قابل بهبود را شناسايي و خود را براي حضوري موفق در عرصه رقابت آماده کرد. امروزه انديشمندان و متفکران بهره‌وري بر مديريت کيفيت جامع به عنوان راه‌حل فراگير براي افزايش کارامدي سازمان‌ها از طريق ايجاد سيستمي در مديريت که ضامن انجام کارها به‌طور صحيح، مداوم و در همه سطوح و زواياي سازمان باشد تأکيد دارند. در چارچوب توجه به مديريت کيفيت جامع، مدل‌هاي تعالي سازمان به عنوان ابزاري براي استقرار سيستم‌ها و نظام‌هاي مختلف مديريتي در سازمان‌ها و نيز ابزاري براي سنجش ميزان موفقيت آن‌ها در استقرار اين نظام‌ها معرفي شده‌اند. به کارگيري اين مدل‌ها در سازمان‌هاي مختلف، نشان‌دهنده رشد قابل توجهي است که در شاخص‌هاي عملکرد آن‌ها اتفاق افتاده است. صرف ‌نظر از اين که سازمان در چه بخشي فعاليت مي‌کند و اندازه آن در مقياس‌هاي اقتصادي چقدر است، براي اين که بتواند به موفقيت دست يابد، بايد چارچوب مديريتي مناسب را براي خود انتخاب کند. مدل تعالي سازماني، ابزار عملياتي قوي است که براي مقاصد مختلف سازمان‌ها به کار مي‌رود. تعالي سازماني، برداشت نظري و تئوريک نيست بلکه کسب و ارائه نتايج ملموس و قابل مشاهده‌اي است که مبتني‌بر شواهد بوده، پايداري و دوام داشته باشد....
توضیحات پروپوزال :
- این پروپوزال کاملا استاندارد می باشد و مطابق اصول پروپوزال نویسی نگارش شده است
- مناسب جهت ارائه برای درس روش تحقیق مقطع کارشناسی ارشد.
- مناسب برای دانشجویانی که می‌خواهند با نگارش صحیح پروپوزال نویسی در مقطع کارشناسی ارشد آشنا شوند.
فرمت فایل : Word قابل ویرایش