پاورپوینت دستگاه آنژیوگرافی

پاورپوینت دستگاه آنژیوگرافی|39020678|دستگاه آنژیوگرافی, پاورپوینت دستگاه آنژیوگرافی, دانلود رایگان پاورپوینت دستگاه آنژیوگرافی, دانلود پاورپوینت دستگاه آنژیوگرافی, دانلود پاورپوینت در مورد دستگاه آنژیوگرافی, تحقیق دستگاه آنژیوگرافی, پاورپوینت آماده مهندسی مواد دستگاه آنژیوگرافی, دانلود,,,
با سلام و درود خدمت خدمت شما پژوهشگر عزیز در این مطلب از سایت فایل با عنوان پاورپوینت دستگاه آنژیوگرافی هم اکنون آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب مراجعه نمایید .

دانلود پاورپوینت با موضوع دستگاه آنژیوگرافی،
در قالب ppt و در 16 اسلاید قابل ویرایش.


بخشی از پاورپوینت :
فهرست مطالب
مشخصات دستگاه
نیازهای اساسی در آنژیوگرافی
تجهیزات اصلی یک سیستم آنژیوگرافی
تخت آنژیوگرافی
سی آرم
نگه دارنده های سقفی
تعویض کننده فیلم
اصول عملکرد
ژیوگرافی تفاضلی
پارامترهای کارایی سیستم آنژیوگرافی تفاضلی
فیلم / صفحه
کاربرد درمانی در آنژیوگرافی
خطرات آنجام آنژیوگرافی
نتایج
منابع
مقدمه
آنـژیوگـرافـی از دو كلمـه آنـژیو به معنای رگ یا عروق و كلمه گرافی به معنای نگاشتن تشكیل شده است.
فیزیولوژی بــیــمـــاریـهـــای قـلـــب و عـــروق از شـــایـــع تـــریـــن بیماری‌های قرن حاضر محسوب شده و نارسایی قلبی بزرگ ترین عامل مرگ و میر در جوامع صنعتی و نـیـمـه صـنعتی به حساب می آید. به دلیل اهمیت موضوع ، ابزارها و روشهای مختلفی برای بررسی نحوه عملكرد قلب در پزشكی نوین ابداع شده كه از جمله آن ها می‌توان به رگ نگاری (Angiography) به كمك تصویربرداری اشعه X اشاره كرد. هدف در این روش به دست آوردن انواع مختلف و مكمل اطـــلاعـــات ســـاخــتــاری (Structural) و عـمـلـكــردی (Functional) از قـلـب است ، به نحوی كه به كمك آن‌ها پزشك متخصص نه تنها توانایی تشخیص نوع بـیـمـاری قـلـبـی را داشـتـه بـاشـد، بـلـكـه بـتـواند بروز نارسایی قلبی احتمالی در آینده را نیز پیش بینی و از آن جلوگیری كند .
آنژیوگرافی عروق کرونر روشی است که در آن با استفاده از لوله‌های نازک مخصوص، مواد حاجب مخصوص و اشعۀ ایکس، جریان خون قلب مورد بررسی قرار می‌گیرد ...تـوضـیـحــاتِ فـایــل :

- این فایل با فرمت power point ( قابل ویرایش ) در اختیار شما قرار خواهد گرفت.
تعداد اسلایدها : 16
- قابل ارائه و مناسب بعنوان پروژه کلاسی
- این پاورپوینت کاملا استاندارد بوده و در تهیه آن کلیه اصول نگارشی رعایت شده است.