پاورپوینت تولید ماهیچه با ماشین ( متالورژی )

پاورپوینت تولید ماهیچه با ماشین ( متالورژی )|39020677|,تولید ماهیچه با ماشین ( متالورژی ), پاورپوینت تولید ماهیچه با ماشین ( متالورژی ), دانلود رایگان پاورپوینت تولید ماهیچه با ماشین ( متالورژی ), دانلود پاورپوینت تولید ماهیچه با ماشین ( متالورژی ), دانلود پاورپوینت در مورد تولید ماهیچه با ماشین ( متالو,,,
با سلام و درود خدمت خدمت شما پژوهشگر عزیز در این مطلب از سایت فایل با عنوان پاورپوینت تولید ماهیچه با ماشین ( متالورژی ) هم اکنون آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب مراجعه نمایید .

دانلود پاورپوینت با موضوع تولید ماهیچه با ماشین ( متالورژی )،
در قالب ppt و در 22 اسلاید قابل ویرایش.


بخشی از پاورپوینت :
روش فشاری:
فشردن ماهیچه به وسیله پرس کردن مواد ماهیچه سازی به کمک مجرا و سطح مورد نیاز ماهیچه صورت می گیرد و فشار مورد نیاز توسط پیستون و یا حلزون(شبیه چرخ گوشت) به وجود می آید.
روش دمشی:
در این روش مخلوط هوا و مواد ماهیچه دمیده می شود که این روش با (سند پلاست) قابل مقایسه است.
این روش برای مواد قالب گیری که ذرات آن خشک باشد و یا توسط مواد صمغی پوشانده شده باشد مورد استفاده است. برای مواد ماسه ای تر فقط روش پرتابی صورت می گیرد.
معایب: 1))) سایش در نتیجه پرتاب ماسه ها خیلی بیشتر است. 2))هوای دمیده شده باید خارج گردد. 3) نیروی محکم کننده جعبه ماهیچه بیشتر است. زیرا هوای فشاری روی جعبه ماهیچه عمل میکند ...


تـوضـیـحــاتِ فـایــل :
- این فایل با فرمت power point ( قابل ویرایش ) در اختیار شما قرار خواهد گرفت.
تعداد اسلایدها : 22
- قابل ارائه و مناسب بعنوان پروژه کلاسی
- این پاورپوینت کاملا استاندارد بوده و در تهیه آن کلیه اصول نگارشی رعایت شده است.