پروپوزال بررسی عوامل موثر بر توسعه گردشگری ورزشی استان با تاکید بر جاذبه های طبیعی ورزشی

پروپوزال بررسی عوامل موثر بر توسعه گردشگری ورزشی استان با تاکید بر جاذبه های طبیعی ورزشی|39014107|پروپوزال,عوامل موثر بر توسعه گردشگری ورزشی,توسعه گردشگری,دانلود پروپوزال,خرید پروپوزال,تنظیم پروپوزال,پروپوزال آماده مدیریت,پروپوزال مدیریت ورزش,مدیریت ورزش,پروپوزال جاذبه های طبیعی ورزشی,جاذبه های طبیعی ورزشی,پروپوزال مدیریت در ورزش
با سلام و درود خدمت خدمت شما پژوهشگر عزیز در این مطلب از سایت فایل با عنوان پروپوزال بررسی عوامل موثر بر توسعه گردشگری ورزشی استان با تاکید بر جاذبه های طبیعی ورزشی هم اکنون آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب مراجعه نمایید .

قسمتی از بیان مسئله :
گردشگري، يكي از مهم ترين فعاليت هاي جهان معاصر به شمار مي رود. بر اساس گزارش WTO تعداد گردشگران جهان ساليانه3/4 درصد رشد دارد و در سال 2020به6/1 ميليارد نفر مي رسد. در همين زمان هزينه هاي گردشگران در سرتاسر جهان در هر سال7/6 درصد رشد دارد و به 2 تريليون دلار مي رسد.(سازمان توريسم جهاني، 2001) بخشي از اين مسافرت ها را گردشگري ورزشي تشكيل مي دهد. در كشورهاي صنعتي، گردشگري به عنوان يك مجموعة كل بين 4 تا 6 درصد توليد ناخالص داخلي ( GDP) را توليد مي كند و گردشگري ورزشي بين 1 تا 2 درصد از توليد ناخالص داخلي( GDP) را شامل مي شود، اگر چه اندازه گيري هاي تأثير ورزش و گردشگري در كل جهان مشكل است، با وجود اين، نرخ رشد صنعت گردشگري ورزشي حدود 10 درصد در سال برآورد مي شود.

فهرست:
بیان مسئله
ضرورت تحقيق
تحقيقات انجام شده
تحقيقات داخل كشور
تحقيقات خارج كشور
فرضيه هاي پژوهش
سوالات تحقیق
اهداف
تعريف نظري و عملياتي مفاهيم
تعريف مفهومي
تعريف عملياتي
تعريف و تعيين جامعه
حجم نمونه و روش نمونه‌گيري
نوع پژوهش و طرح تحقيق
ابزار تحقيق
روش تحليل داده‌ها و روشهاي آماري
منابع