ترجمه مقاله برنامه ریزی مدیریت محدوده(درس مدیریت طرح های توسعه )

ترجمه مقاله برنامه ریزی مدیریت محدوده(درس مدیریت طرح های توسعه )|39010461|جمع آوری الزامات,تحقیق درس مدیریت طرح های توسعه,دانلود تحقیق برنامه ریزی مدیریت محدوده,تحقیق در مورد برنامه ریزی مدیریت محدوده ,تعریف محدوده ,ایجادwbs ,تایید محدوده ,کنترل محدوده ,بیانیه‌ی محدوده‌ی پروژه ,ساختار شکست کار
با سلام و درود خدمت خدمت شما پژوهشگر عزیز در این مطلب از سایت فایل با عنوان ترجمه مقاله برنامه ریزی مدیریت محدوده(درس مدیریت طرح های توسعه ) هم اکنون آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب مراجعه نمایید .

توضیحات:
ترجمه مقاله درس مدیریت طرح های توسعه
عنوان مقاله انگلیسی:
SCOPE MANAGEMENT PLAN

محتویات فایل دانلودی:
اصل مقاله انگلیسی به صورت PDF
پاورپوینت ارائه به زبان فارسی
متن ترجمه شده به صورت Word


مقدمه:
مدیریت محدوده مجموعه‌ای از فرآیندها است که بواسطه‌ی آن اطمینان حاصل می‌شود که کلیه‌ی کارهایی که در تکمیل پروژه ضروری هستند در آن لحاظ، و کارهای غیر ضروری نادیده گرفته شده‌اند. طرح مدیریت محدوده جزئیات دقیق نحوه‌ی تعریف، تدوین و تأیید محدوده پروژه را ارائه می‌کند. این طرح مسئول مدیریت محدوده پروژه را به روشنی مشخص و به عنوان راهنمای مدیریت و کنترل محدوده ایفای نقش می‌کند.
مدیریت محدوده پروژه فرآیندی 5 مرحله‌ای را دنبال می‌کند که این مراحل عبارتند از: جمع‌آوری الزامات، تعریف محدوده، ایجاد WBS ، تأیید محدوده، و کنترل محدوده.


فهرست:
مقدمه
جمع‌آوری الزامات
تعریف محدوه
ایجاد WBS
تأیید محدوده
کنترل محدوده
رویکرد مدیریت محدوده
نقش‌ها و مسئولیت‌ها
تعریف محدوده
بیانیه‌ی محدوده‌ی پروژه
ساختار شکست کار
تأیید محدوده
کنترل محدوده