گزارش کارآموزی رشته مهندسی برق، شرکت شهاب تلویزیون

گزارش کارآموزی رشته مهندسی برق، شرکت شهاب تلویزیون|39007056|دانلود گزارش کارآموزی,گزارش کارآموزی ,گزارش کارآموزی رشته برق,دانلود کارآموزی تعمیر تلویزیون,گزارش کارآموزی الکترونیک,پروژه کارآموزی شرکت شهاب,دانلود پروژه کارآموزی مهندسی برق,کارآموزی شرکت شهاب تلویزیون ,شرکت شهاب تلویزیون
با سلام و درود خدمت خدمت شما پژوهشگر عزیز در این مطلب از سایت فایل با عنوان گزارش کارآموزی رشته مهندسی برق، شرکت شهاب تلویزیون هم اکنون آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب مراجعه نمایید .

قسمتی از متن:
قبل از توضیح چگونگی نمایش تصویر در لامپ تصویر گیرنده ، کار لامپ دوربین فرستنده مرور می شود .
پس از آنکه یک تصویر نوری روی صفحه حساس به نور لامپ دوربین فرستنده بوجود می آید ، اجزاء تشکیل دهنده آن تصویر ،با مرور اشعه الکترونی تفنگ لامپ بطور سطر به سطر به اطلاعات الکتریکی ترجمه می شود .
لامپ تصویر گیرنده تلویزیون از دسته لامپ های اشعه کاتدی است . لامپ تصویر از یک تفنگ الکترونی در قسمت گردنه و یک صفحه که سطح داخلی آن از مواد لومینسنت (مثل فسفر ) پوشیده شده تشکیل می شود . لامپ تصویر نیز مانند یک لامپ خلاء چند شبکه ای دارای اجزای مانند فیلمان ، کاتد ، چند شبکه و نیزآند می باشد . با رسیدن ولتاژ dc مناسب به الکترودهای نامبرده این مجموعه به مثابه یک تفنگ ، دسته اشعه ی از الکترون به سوی صفحه لومینسنت پرتاپ می کند . این دسته اشعه مانند یک ستون باردار تحت تاثیر میدان مغناطیسی سیم پیچهای دور گردنه روی صفحه لومینسنت مرور داده می شود تا در اثر برخورد اشعه مزبور صفحه نورانی گردد .


فهرست مطالب :
مقدمه
تاریخچه شرکت شهاب
کارخانه شماره 1 (تعمیرگاه مرکزی )
کارخانه شماره 2 (تولید تلویزیون LG)
کارخانه شماره 3 (تولید تلویزیون SONY)
نمودار فرایند مونتاژ اتوماتیک
نمودار فرایند مونتاژ دستی
نمودار فرایند عملیات رنگ کاری و چاپ
نمودار فرایند مونتاژ نهایی
بخش ضمیمه (کلیاتی درباره فرستنده و گیرنده )


این فایل شامل : صفحه نخست ، فهرست مطالب و متن اصلی می باشد و با فرمت
( word ) در اختیار شما قرار می گیرد.
(فایل قابل ویرایش است )
تعداد صفحات : 63