مقاله ترجمه شده بتن تزئيني Decorative concrete

مقاله ترجمه شده بتن تزئيني Decorative concrete|39006521|مقاله عمران,ترجمه مقاله عمران,مقاله بتن تزئینی,مقاله ترجمه شده بتن تزئيني,مقاله Decorative concrete,رنگ کننده های مکمل,بتن رنگی,رنگ کردن اسيدي,رنگ های بتن,اپاکسي
با سلام و درود خدمت خدمت شما پژوهشگر عزیز در این مطلب از سایت فایل با عنوان مقاله ترجمه شده بتن تزئيني Decorative concrete هم اکنون آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب مراجعه نمایید .

:

Decorative concrete
Decorative concrete involves concrete structures being used in roles that are not strictly related to concretes functional elements. Concrete has long been prized for its great strength, especially when combined with steel rebar. Concrete can be used for, among other things, decorative walls, floors and countertops that are both structurally sound but also provide a decorative finish that resembles polished stone and has an extremely low cost for materials.


بتن تزئيني
بتن تزئيني دارای ساختارهايي از بتن است که در که اکيداً به عناصر عملکرد بتن ها ارتباطی ندارد, به کارمی رود.بتن بخاطر استحکام زيادش به ويژه زمانی که با فولاد rebar ترکيب می شود با ارزش پنداشته می شود. بتن می تواند برای ديوارهای تزئيني, کف زمين و سردر باجه ها که از نظر ساختاری زيبا و معتبر هستند به کار می رود اما پرداخت رنگ و روغن تزئيني ايجاد می کند که سنگ جلاداده ای را نشان می دهد و موادش هزينه کمی را در بردارد.