گزارش کارآموزی در شرکت معدنی املاح ایران

گزارش کارآموزی در شرکت معدنی املاح ایران|35005849|کارآموزی در شرکت معدنی,گزارش کارآموزی در شرکت معدنی,گزارش کارآموزی شیمی,گزارش کارآموزی مهندسی شیمی,دانلود گزارش کارآموزی شیمی,دانلود گزارش کار کارآموزی شیمی,گزارش کارآموزی صنایع شیمی,دانلود گزارش کارآموزی صنایع شیمی
با سلام و درود خدمت خدمت شما پژوهشگر عزیز در این مطلب از سایت فایل با عنوان گزارش کارآموزی در شرکت معدنی املاح ایران هم اکنون آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب مراجعه نمایید .

فهرست مطالب:
مقدمه ۱
آشنایی با شرکت معرفی اصلاحی ایران ۲
شرح گزارش ۵
نمونه گیری از گل خروجی از واحد اعلان ۸
اندازه گیری مقدار قلیائیت ۹
اندازه گیری کلرید سدیم ۱۱
آزمایش شیمیایی ۱۳
اندازه گیری یون کلسیم ۱۷
اندازه گیری درصد سولفات سدیم به روش وزنی ۲۸
اندازه گیری PH به روش پتانسیومتری ۲۸
اندزه گیری کاهش وزن در ۱۱۰ درجه سانتی گراد ۲۹
تعیین خلوص دی سولفیت مصرفی ۳۵


بخشی از متن گزارش کارآموزی:
با لطف و عنايت خداوند متعال دورة‌كارآموزي خويش را در مدت 9 هفته متوالي از تاريخ 15/4/87 تا 20/6/87 در واحد صنعتي شركت معدني املاح ايران در آزمايشگاه واحد سولفات سديم گذراندم . و در اين مدت زمان مجموعه ي فعاليت هايي كه در اين آزمايشگاه روزانه بطور متوالي انجام مي پذيرفت را در اين پژوهش جمع آوري نموده ام اميدوارم مورد توجه و عنايت شما قرار بگيرد.

آشنايي با شركت معدني املاح ايران

شركت معدني املاح ايران در سال 1363 با هدف آكتشاف ، استخراج و فرآوري نمكهاي صنعتي، بويژه كانسارهاي سولفات سديم تأسيس شد. اين شركت از سال 1375 عضو سازمان بورس اوراق بهادار تهران مي باشد.

شركت معدني املاح ايران داراي دو واحد توليد پودر سولفات شديم مي باشد كه در استانهاي سمنان و مركزي قرار دارند.

واحد شماره 1 در كيلومتر 35 جاده گرمسار به سمنان قرار دارد كه عمليات اجرائي احداث آن در سال 1370 شروع و در خرداد سال 1373 به بهره برداري رسيد. ظرفيت اسمي واحد مزبور 30 هزار تن در سال مي باشد كه تاكنون توانسته با 25% بالاتر از ظرفيت اسمي توليد نمايد.

واحد شماره 2 در 15 كيلومتري شمال شرق شهر اراك در كنار معدن سولفات سديم ميقان قرار دارد ...

این فایل شامل : صفحه نخست ، فهرست مطالب و متن اصلی می باشد و با فرمت ( word ) در اختیار شما قرار می گیرد.
(فایل قابل ویرایش است )
تعداد صفحات : 36