پاورپوینت تشخیص و درمان بیماری اسکیزوفرنی در دانش آموزان

پاورپوینت تشخیص و درمان بیماری اسکیزوفرنی در دانش آموزان|34052065|اسکیزوفرنی در دانش آموزان,تحقیق بررسی اسکیزوفرنی در دانش آموزان,اسکیزوفرنی در دانش آموزان, بیماری اسکیزوفرنی در دانش آموزان,تشخیص اسکیزوفرنی,مشخصات اسکیزوفرنی,ادراک های نابهنجار,تفکر هذیانی,اختلال فکری,علائم منفی اسکیزوفرنی
با سلام و درود خدمت خدمت شما پژوهشگر عزیز در این مطلب از سایت فایل با عنوان پاورپوینت تشخیص و درمان بیماری اسکیزوفرنی در دانش آموزان هم اکنون آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب مراجعه نمایید .

دانلود پاورپوینت با موضوع تشخیص و درمان بیماری اسکیزوفرنی در دانش آموزان،
در قالب ppt و در 25 اسلاید، قابل ویرایش، شامل:
تشخیص اسکیزوفرنی
مشخصات اسکیزوفرنی
تشخیص افتراقی
ادراک های نابهنجار
تفکر هذیانی
اختلال فکری
علائم منفی اسکیزوفرنی
علایم جسمانی اسکیزوفرنی
زمان بروز اسکیزوفرنی
علل بیماری اسکیزوفرنی
درمان اسکیزوفرنی
سیر اختلال اسکیزوفرنی و پیامد آن
معلمان چه کمکی می توانند به بهبود دانش آموزانی که بیماری اسکیزوفرنی دارند، بکنند؟
تشخیص زودهنگام و ارجاع بیمار به مراکز درمانی
حمایت از کودکان بیمار در محیط مدرسه
نقش معلمان در ارزیابی و معاینه اسکیزوفرنی


قسمتی از متن پاورپوینت:
توهم، متداول ترین علامت اسکیزوفرنی زودرس محسوب می شود. توهم ها ادراک هایی هستند که با وجود محرک های ناکافی یا حتی عدم وجود چنین محرک هایی به وجود می آیند و بدین خاطر هیچ کس دیگری متوجه آنها نمی شود.
ماهیت این توهم ها در کودکان آمرانه یا آزاردهنده است . کودکان صداهایی غیرقابل کنترل را می شنوند که یا به شکل مستقیم یا به شکل سوم شخص باآنها سخن می گوید.
توجه به این نکته مهم است که این صداها واقعا شنیده می شوند و تصوری درکار نیست ...

توضیحات:
این فایل شامل پاورپوینتی با موضوع بررسی اسکیزوفرنی در دانش آموزان می باشد که در حجم 25 اسلاید، همراه با توضیحات کامل تهیه شده است که می تواند توسط دانشجویان به عنوان ارائه کلاسی (سمینار و کنفرانس کلاسی) مورد استفاده قرار گیرد.
پاورپوینت تهیه شده بسیار کامل و قابل ویرایش بوده و در تهیه آن کلیه اصول و علائم نگارشی و چیدمان جمله بندی رعایت گردیده است و قالب آن را نیز به دلخواه می توان تغییر داد.