پاورپوینت رشد قدرت در دستگاه عضلانی

پاورپوینت رشد قدرت در دستگاه عضلانی|34051959|پاورپوینت رشد قدرت در دستگاه عضلانی,تحقیق رشد قدرت در دستگاه عضلانی,رشد قدرت در دستگاه عضلانی,دستگاه عضلانی,هماهنگی بین عضلات ,هماهنگی درون عضلانی ,سنجش قدرت,تغییرات ناشی از رشد در قدرت,اثر بالیدگی بر قدرت ,تغییرات ناشی از رشد در قدرت
با سلام و درود خدمت خدمت شما پژوهشگر عزیز در این مطلب از سایت فایل با عنوان پاورپوینت رشد قدرت در دستگاه عضلانی هم اکنون آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب مراجعه نمایید .

دانلود پاورپوینت با موضوع رشد قدرت در دستگاه عضلانی، در قالب ppt و در 17 اسلاید، قابل ویرایش، شامل:
دستگاه عضلانی
هماهنگی بین عضلات
هماهنگی درون عضلانی
سنجش قدرت
تغییرات ناشی از رشد در قدرت
اثر بالیدگی بر قدرت
تغییرات ناشی از رشد در قدرت
تفاوتهای جنسی
قدرت عضلانی سالخوردگان
قدرت عضلانی سالخوردگان
تمرین قدرتی
پیش بینی قدرت
فهرست منابع


قسمتی از متن پاورپوینت:
قدرت عضلانی سالخوردگان:
مردان در جوانی و زنان در نوجوانی به حداکثر قدرت خود می رسند.
منحنی قدرت تا سن 50 سالگی مسیری افقی طی می نماید.
در دهه 50 سالگی 18 تا 20 درصد کاهش در میزان قدرت مشاهده می شود و از 65 سالگی این میزان به 45 درصد می رسد خصوصاً در عضلات پاها.
کاهش توده عضلانی با کاهش میزان قدرت همسان نیست، بلکه میزان کاهش قدرت بیشتر از میزان کاهش در توده عضلانی است.
بر اساس اطلاعات کنونی ما، غیر ممکن است تشخیص دهیم که کاهش توده و قدرت عضلانی، بازتابی از کاهش وظایف شغلی، تمرین و ورزش است ...


توضیحات:
این فایل شامل پاورپوینتی با موضوع رشد قدرت در دستگاه عضلانی می باشد که در حجم 17 اسلاید، همراه با توضیحات کامل تهیه شده است که می تواند توسط دانشجویان به عنوان ارائه کلاسی (سمینار و کنفرانس کلاسی) مورد استفاده قرار گیرد.
پاورپوینت تهیه شده بسیار کامل و قابل ویرایش بوده و در تهیه آن کلیه اصول و علائم نگارشی و چیدمان جمله بندی رعایت گردیده است و قالب آن را نیز به دلخواه می توان تغییر داد.