پاورپوینت آشنایی با دستگاه هاواژ و روش های بهینه سازی استخراج سنگ

پاورپوینت آشنایی با دستگاه هاواژ و روش های بهینه سازی استخراج سنگ|34051810|دستگاه هاواژ,روش های بهینه سازی استخراج سنگ ,بهینه سازی استخراج سنگ ,موانع پیشرفت در بخش برش سنگ,استخراج سنگ با ماشین هاواژ,ماشین شیارزن ,ماشین هاواژ با بازوی زنجیردار ,ماشین هاواژ با دیسک برنده
با سلام و درود خدمت خدمت شما پژوهشگر عزیز در این مطلب از سایت فایل با عنوان پاورپوینت آشنایی با دستگاه هاواژ و روش های بهینه سازی استخراج سنگ هم اکنون آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب مراجعه نمایید .

دانلود پاورپوینت با موضوع آشنایی با دستگاه هاواژ و روش های بهینه سازی استخراج سنگ، در قالب ppt و در 25 اسلاید، قابل ویرایش، شامل:
موانع پیشرفت در بخش برش سنگ
استخراج سنگ با ماشین هاواژ (شیارزن)
ماشین هاواژ با بازوی زنجیردار
ماشین هاواژ با دیسک برنده
ماشین هاواژ با صفحه فرز
اهمیت سالم درآوردن سنگ
نرم افزار جهت بررسی درزه و شکاف
جدا سازي بلوك
تصاویر

قسمتی از متن پاورپوینت:
هاواژ یا اره زنجیری ماشینی قدرتمند با توانایی بالا جهت استخراج انواع سنگ های ساختمانی می باشد که قابلیت برش انواع مرمریت و تراورتن را داراست. این ماشین دارای سیستم کنترل هیدرولیکی و قابلیت انعطاف پذیری زیاد در تغییرات سرعت و شرایط مکانی محل کار می باشد.
این دستگاه قابلیت برش سنگ به صورت افقی و عمودی را بدون استفاده از آب دارا است و هم چنین می تواند از عمق 2الی 7.4 تا 8 متر نیز عملیات برش را انجام دهد ...


توضیحات:
این فایل شامل پاورپوینتی با موضوع آشنایی با دستگاه هاواژ و روش های بهینه سازی استخراج سنگ می باشد که در حجم 25 اسلاید، همراه با تصاویر و توضیحات کامل تهیه شده است که می تواند توسط دانشجویان به عنوان ارائه کلاسی (سمینار و کنفرانس کلاسی) مورد استفاده قرار گیرد.
پاورپوینت تهیه شده بسیار کامل و قابل ویرایش بوده و در تهیه آن کلیه اصول و علائم نگارشی و چیدمان جمله بندی رعایت گردیده است و قالب آن را نیز به دلخواه می توان تغییر داد.