پاورپوینت الگوی برنامه ریزی راهبردی هوش تجاری

پاورپوینت الگوی برنامه ریزی راهبردی هوش تجاری|34050822|پاورپوینت الگوی برنامه ریزی راهبردی هوش تجاری,الگوی برنامه ریزی راهبردی هوش تجاری,برنامه ریزی راهبردی هوش تجاری,تحقیق برنامه ریزی راهبردی هوش تجاری,تعریف هوش تجاری,فضایی که هوش تجاری مطرح می شود,برنامه ریزی راهبردی هوش تجاری,برهت
با سلام و درود خدمت خدمت شما پژوهشگر عزیز در این مطلب از سایت فایل با عنوان پاورپوینت الگوی برنامه ریزی راهبردی هوش تجاری هم اکنون آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب مراجعه نمایید .

دانلود پاورپوینت با موضوع الگوی برنامه ریزی راهبردی هوش تجاری، در قالب ppt و در 23 اسلاید، قابل ویرایش، شامل:
شرح صورت مسئله
تعریف هوش تجاری
فضایی که هوش تجاری مطرح می شود
برنامه ریزی راهبردی هوش تجاری : برهت
متدلوژی ارائه الگو
شاخص های برهت- سازمانی
شاخص های برهت- هوش تجاری
تحلیل زیرساخت بنگاه
چگونگی انتخاب چشم انداز
ارائه راهبردهای مناسب برای وضعیت ها
فهرست منابع

قسمتی از متن پاورپوینت:
هوش تجاري يک واژه کلي است که به مجموعه ابزارها، معماري ها، پايگاه داده ها، انبار داده ها، مديريت بهينگي، متدلوژي ها و ... اشاره دارد که همگي در يک بستر نرم افزاري ترکيب شده اند ...


توضیحات:
این فایل شامل پاورپوینتی با موضوع الگوی برنامه ریزی راهبردی هوش تجاری می باشد که در حجم 23 اسلاید، همراه با تصاویر و توضیحات کامل تهیه شده است که می تواند توسط دانشجویان به عنوان ارائه کلاسی در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد مورد استفاده قرار گیرد.
پاورپوینت تهیه شده بسیار کامل و قابل ویرایش بوده و در تهیه آن، کلیه اصول و علائم نگارشی و چیدمان جمله بندی رعایت شده و به راحتی و به دلخواه می توان قالب آن را تغییر داد.