پاورپوینت سرمایه گذاری وجوه مازاد (همراه با مثال های تشریحی)

پاورپوینت سرمایه گذاری وجوه مازاد (همراه با مثال های تشریحی)|34050789|پاورپوینت سرمایه گذاری وجوه مازاد,سرمایه گذاری وجوه مازاد,تحقیق سرمایه گذاری وجوه مازاد,اوراق خزانه,محاسبه نرخ بازده اوراق خزانه, اوراق قرضه بهره دار , گواهی سپرده بانکی,اوراق تجاری ,برات بانکی ,قرارداد بازخرید REPO ,ریسک نرخ بهره
با سلام و درود خدمت خدمت شما پژوهشگر عزیز در این مطلب از سایت فایل با عنوان پاورپوینت سرمایه گذاری وجوه مازاد (همراه با مثال های تشریحی) هم اکنون آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب مراجعه نمایید .

دانلود پاورپوینت با موضوع سرمایه گذاری وجوه مازاد (همراه با مثال های تشریحی)، در قالب ppt و در 29 اسلاید، قابل ویرایش، شامل:
مقدمه
اوراق خزانه
محاسبه نرخ بازده اوراق خزانه
اوراق قرضه بهره دار
گواهی سپرده بانکی
اوراق تجاری
برات بانکی
قرارداد باز خرید REPO
ریسک نرخ بهره
زمان سررسید


قسمتی از متن پاورپوینت:
اوراق خزانه اوراقی هستند که به موجب آن ها خزانه دولت مبالغی را در تاریخ سر رسید به دارندگان این اوراق پرداخت می کند. این اوراق دارای کوپن بهره نبوده و با تخفیف در قیمت اسمی قبل از سررسید به فروش می رسند. اوراق خزانه برای دوره های زمانی کوتاه مدت، که معمولا 3 ماهه ، 6ماهه و یا 12 ماهه (کمتر از یک سال) در نظر گرفته می شوند و از طریق مزایده عرضه می شوند. در واقع اوراق خزانه مطمئن ترین و بهترین سرمایه گذاری وجوه نقد مازاد شرکت می باشد ...

توضیحات:
این فایل شامل پاورپوینتی با موضوع سرمایه گذاری وجوه مازاد می باشد که در حجم 29 اسلاید، همراه با توضیحات کامل و همچنین مثالهای تشریحی تهیه شده است که می تواند توسط دانشجویان رشته های حسادباری، مدیریت مالی و اقتصاد به عنوان ارائه کلاسی مورد استفاده قرار گیرد.
پاورپوینت تهیه شده بسیار کامل و قابل ویرایش بوده و در تهیه آن، کلیه اصول و علائم نگارشی و چیدمان جمله بندی رعایت شده و به راحتی و به دلخواه می توان قالب آن را تغییر داد.