تحقیق آمار عوامل زمينه ساز فرار دختران از خانه

تحقیق آمار عوامل زمينه ساز فرار دختران از خانه|34024259|فرار دختران از خانه,علت فرار دختران از خانه,دلایل فرار دختران از خانه,بررسی علل فرار دختران از خانه,آمار فرار دختران از خانه,پروژه بررسی فرار دختران از خانه,پروژه آمار فرار دختران از خانه,تحقیق فرار دختران از خانه,مقاله فرار دختران از خانه
با سلام و درود خدمت خدمت شما پژوهشگر عزیز در این مطلب از سایت فایل با عنوان تحقیق آمار عوامل زمينه ساز فرار دختران از خانه هم اکنون آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب مراجعه نمایید .

دانلود تحقیق آمار با موضوع عوامل زمينه ‌ساز فرار دختران از خانه،در قالب word و در 13 صفحه، قابل ویرایش.

مقدمه تحقیق:فرار از خانه از جمله رفتارهاي ناسازگارانه‌اي است كه از كودكان و نوجوانان سر مي‌زند و با توجه به پي‌آمدهاي سوء آن، يكي از آسيب‌هاي خانوادگي و اجتماعي جامعه شناخته مي‌شود. آسيبي كه مي‌تواند بهداشت رواني فرد و جامعه را تحت تأثير قرار دهد. روند رو به افزايش آمار فرار دختران از خانه، نگراني و هشدار صاحب‌نظران را به دنبال داشته است. نظر به اهميت و نقش تعيين‌كنندة سلامت جسماني و رواني كودكان و نوجوانان هر جامعه در تأمين بقاء و آيندة آن ملت، و نيز تأثيرات سوء اين معضل در سلامت رواني نوجوانان، پژوهش حاضر به بررسي مهم‌ترين عوامل زمينه‌ساز فرار دختران نوجوان و روشن ساختن برخي از زواياي تربيتي و روان‌شناختي اين معضل پرداخته است.