گزارش کارآموزی در اداره برق بخش بادرود

گزارش کارآموزی در اداره برق بخش بادرود|34023604|گزارش کارآموزی در اداره برق,گزارش کارآموزی در اداره برق گیلان,گزارش کارآموزی اداره برق,گزارش کارآموزی کامپیوتر در اداره برق,دانلود گزارش کارآموزی در اداره برق,دانلود گزارش کارآموزی در اداره برق رایگان,گزارش کارآموزی در اداره برق شهرستان
با سلام و درود خدمت خدمت شما پژوهشگر عزیز در این مطلب از سایت فایل با عنوان گزارش کارآموزی در اداره برق بخش بادرود هم اکنون آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب مراجعه نمایید .

دانلود گزارش کارآموزی در اداره برق بخش بادرود،

در قالب word و در 52 صفحه، قابل ویرایش، شامل:مقدمه اي بر مكان كارآموزي آ

مقدمه1

وظايف وزارت نيرو2

پست هاي فشار قوي4

مزاياي پست هاي GIS5

اجزاي تشكيل دهنده پست5

دستورالعمل كار در هنگام سيم كشي هوايي 11

دستورالعمل تعويض يا جابجايي تير12

عواملي كه باعث قطع ناخواسته فيدرهاي 20 كيلو ولت مي شود 14

عواملي كه باعث معيوب شدن كابل 20 كيلو ولت مي شود15

اصول بهره برداري از پست هاي هوايي16

اصول بهره برداري از پست هاي زميني17

مواردي كه باعث معيوب شدن ترانسفورماتورهاي توزيع مي گردند 19

دستورالعمل نگهداري و سرويس ترانسفورماتورهاي توزيع20

شرايط نصب ترانسفورماتور21

سرويس و نگه داري ترانسفورماتورهاي توزيع24

تامين كسري روغن25

هواگيري و آچار كشي ترانسفورماتور26

تست و استقامت الكتريكي روغن27

دستگاه رطوبت گير27

كليد تنظيم ولتاژ28

شرايط پارالل نمودن دو دستگاه ترانسفورماتور30

دستورالعمل كاركردن روي تابلو هاي توزيع31

مراقبت و نگهداري از ترانس هاي قدرت32

خشك كردن ترانسفورماتورها36

دژنكتورها37

تست هاي دوره اي تجهيزات كليدخانه هاي فشارقوي39

چك كردن رله بوخهلتز 41

زمين حفاظتي در تجهيزات الكتريكي 42
چکیده گزارش کارآموزی:

شركت توزيع برق استان اصفهان، به عنوان پيمانكار در شهرستانهاي خود مشغول تعميرات و نگهداري شبكه هاي توزيع از قبيل شبكه فشار متوسط، شبكه فشار ضعيف و همچنين پست هاي زميني و كيوسك پست هاي هوايي براي روشنايي و انتقال موجود مي باشد.


برق شهرستان نطنز، يكي از شهرستان هاي هجده گانه اداره توزيع برق استان اصفهان مي باشد كه قسمت اعظم آن را بخش بادرود در بر مي گيرد. در شهرستان نطنز 18 هزار مشترك عادي و همچنين 300 مشترك ديماندي كه از پمپ هاي آب و مخازن استفاده مي كنند، وجود دارد كه از برق اين بخش استفاده مي كنند. در اين شهرستان عمليات تعميرات و نگه داري 566 كيلومتر شبكه فشار متوسط و 662 كيلومتر شبكه فشار ضعيف و كليد پست هاي زميني و هوايي عادي و ديماندي را تعداد 14 نفر نيروي انساني فني، تخصصي انجام مي دهند كه نيمي از اين نيروي انساني در بخش بادرود مشغول انجام وظيفه هستند.

بخش بادرود داراي يك واحد خدمات مشتركين و يك واحد بهره برداري و يك واحد روابط عمومي و همچنين نيروه هاي نگهباني زير نظر مديريت بخش كه خود شاخه اي از چارت سازماني برق شهرستان مي باشد ، مشغول به فعاليت هستند.


در اين اداره، بخش هاي مرتبط به رشته كارآموز به اين گونه است كه در واحد بهره برداري فعاليت هاي گسترده اي صورت مي پزيرد كه لازم است چند موارد آن را نام ببريم:

1- تعويض المنت هاي سر خط و المنت ترانسفورماتورهاي هوايي و زميني 2- تعويض لامپهاي سديم و جيوه اي و التهابي 3- تعمير و يا تعويض قطعات مربوط به ايجاد روشنايي در تابلو ها 4- تعويض فيوزهاي فشنگي و گازي و كارهاي جانبي ديگر...