تحقیق بهینه سازی روند خط تولید، عیب یابی و نظارت اصولی بر تولید، ثبت آمارها و نظام دهی انبار

تحقیق بهینه سازی روند خط تولید، عیب یابی و نظارت اصولی بر تولید، ثبت آمارها و نظام دهی انبار|34016154|بهینه سازی خط تولید,تحقیق خط تولید,تحقیق در مورد خط تولید,مقاله خط تولید,نظارت بر تولید,دفتر فنی نظارت بر تولید,تحقیق انبار,تحقیق انبار و انبار داری,تحقیق انبارگردانی,تحقیق انبارداری,تحقیق در مورد انبار داری,تحقیق درباره انبار داری
با سلام و درود خدمت خدمت شما پژوهشگر عزیز در این مطلب از سایت فایل با عنوان تحقیق بهینه سازی روند خط تولید، عیب یابی و نظارت اصولی بر تولید، ثبت آمارها و نظام دهی انبار هم اکنون آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب مراجعه نمایید .

دانلود تحقیق در مورد بهینه سازی روند خط تولید، عیب یابی و نظارت اصولی بر تولید، ثبت آمارها و نظام دهی انبار،

در قالب doc و در 40 صفحه، قابل ویرایش، شامل:
اهداف کلی

مشخصات بانک های طراحی شده

آشنایی با شرکت

مشخصات بانک ها

مشخصات کلی برنامه

سربرگ پرونده

سربرگ انبار

سربرگ جستجو

سربرگ پرسنل

سربرگ گزارش

سربرگ راهنما

نکاتی در مورد کار شرکت و برنامه

نمودارهااهداف تحقیق:

اين پروژه به طور كلي در جهت بهينه سازي روند خط توليد، عيب يابي و نظارت اصولي بر توليد، ثبت آمارها و نظام دهي انبار صورت پذيرفته است.

هدف اوليه در اين پروژه، زمينه سازي خط توليد كارگاه و مرتب سازي خط توليد براي سهولت در ثبت كامپيوتري و هم چنين ايجاد رول نظارت بر توليد و انبارداري بوده است كه در نهايت پس از مشخص شدن نيازهاي سيستم، منجر به طراحي سيستم مكانيزه كاربردي مطابق با شرايط و خواسته هاي روند كاري شركت گردد.

بنابراين سيستم ايجاد شده در پي روند طي برطرف كننده نيازهاي خاص و عمومي اين شركت و هم چنين در برگيرنده راه حل هاي پيش بيني شده توسط گروه تحليل گران اين سيستم مي باشد.

سيستم طراحي شده آماده پشتيباني از خط توليد جديد و ثبت و گزارش دهي اطلاعات اين روند بهينه مي باشد.