پاورپوینت بتن گوگردی (Sulfur concrete )

پاورپوینت بتن گوگردی (Sulfur concrete )|32040645|پاورپوینت بتن گوگردی (Sulfur concrete )
با سلام و درود خدمت خدمت شما پژوهشگر عزیز در این مطلب از سایت فایل با عنوان پاورپوینت بتن گوگردی (Sulfur concrete ) هم اکنون آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب مراجعه نمایید .

نوع فایل: power pointقابل ویرایش 48 اسلاید

قسمتی از اسلایدها:تکنولوژی تولید بتن گوگردی و ساخت
  • با توجه به تولید کنونی سالیانه 33 میلیون تن سیمان در کشور و پیش بینی تولید سالیانه 70 میلیون تن در برنامه چهارم توسعه دولت (تا پایان سال 1388)، و همچنین علاقمندی تولید کنندگان سیمان به صادرات آن به کشورهای همسایه، به نظر می رسد علاوه بر ظرفیت سازی در این صنعت، تنظیم میزان مصرف و شیوه های بهینه کردن آن از راهکارهای اساسی برون رفت از بحران در این صنعت است.

  • با توجه باینکه کشور ما دارای معادن گوگرد فراوان بوده و همچنین حجم بسیار زیادی گوگرد نیز از تصفیه گازهای ترش بدست می آید، میتوان از سیمان گوگردی استفاده نمود. تکنولوژی تولید این سیمان چند دهه است که بدست کشورهائی مانند آمریکا و کانادا می باشد.بتن گوگردی اصلاح شدهتولید بتن های خاص جهت مصارف ویژه از مباحث موردتوجه از جنبه های علمی و کاربردی بوده و از ارزش اقتصادی قابل توجه برخوردار است. اصلاح بتن مبتنی بر اصلاح ساختار سیمان بوده بنحوی که با استفاده از مواد افزودنی خاص در حین اختلاط بتوان خواص مورد نظررادرمحصول نهایی ارتقاء بخشید.بتن های گوگردی به تنهایی و بدون افزودنی هایی که به منظور بهبود خواص آن در فرمولاسیون منظور می گردد از کارایی چندانی خصوصاً بعنوان ماده مقاوم در محیطهای اسیدی و نمکهای شیمیایی برخوردار نبوده لذا در فرمولاسیون نهایی انواع افزودنی وجود دارد که عمدتاً در راستای پایداری آن در سیستم های فرساینده اضافه می گردد.

فهرست مطالب و اسلایدها:تکنولوژی تولید بتن گوگردی و ساختخواص فیزیکی بتن گوگردیسطح نهائی بتن گوگردیعوامل موثر در خواص مکانیکی بتن گوگردی:فرمولاسیون سیمان های گوگردیآزمایش مقاومت خوردگی مواد متراکم در فرمولاسیوننقش مواد مضاف ( Modifier)بتن گوگردی اصلاح شدهدستگاه تولید سیمان گوگردیمزایا در مقایسه با بتن معمولیComparison with 62.0 MPa (5,000 psi) portland cement concreteTypical Physical Test Resultsنتایج آزمایش فیزیکی بتن گوگردیمقایسه بتن گوگردی با بتن معمولیForming and reinforcement ACI 548.2R.88

سوالات معمول مشتریانمنبع