پاورپوینت آشنایی با برنامه ریزی کالبدی با عنوان حمل و نقل شهری

پاورپوینت آشنایی با برنامه ریزی کالبدی با عنوان حمل و نقل شهری|32033007|پاورپوینت آشنایی با برنامه ریزی کالبدی با عنوان حمل و نقل شهری,شبکه ارتباطی‌ حمل و نقل,سلسله مراتب شبکه ارتباطی‌,انواع سیستم‌های حمل و نقل عمومی درون شهری,قطارهای سریع السیر
با سلام و درود خدمت خدمت شما پژوهشگر عزیز در این مطلب از سایت فایل با عنوان پاورپوینت آشنایی با برنامه ریزی کالبدی با عنوان حمل و نقل شهری هم اکنون آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب مراجعه نمایید .

توضیحات:

فایل ،در حجم 31 اسلاید قابل ویرایش،همراه با یک هدیه ویژه.بخشی از متن:

اصل و منشأٔ پیدایش چرخ و ارابه هنوز مشخص نیست.در حدود ۳۵۰۰ سال قبل از میلاد قوم سومر در جنگلها از ارابه هایی استفاده می‌‌کردند که چرخ‌هایشان را صفحه‌ای مدور تشکیل می‌‌داد و به وسیله چهار الاغ کشیده می‌‌شد.۲۴۰۰سال قبل از میلاد چرخ‌های پره‌ای مورد استفاده قرار گرفت.در ۱۷۰۰ سال قبل از میلاد ارابه و اسب از بین النهرین به مصر برده شد.۱۳۰۰ سال قبل از میلاد مصری‌ها در جنگلها از ارابه هایی که دارای دو چرخ بودند استفاده می‌‌کردند.رومی‌ها برای حمل و نقل مسافر و کالا از انواع ارابه‌ها دو تا چهار چرخ استفاده می‌‌کردند.در حمل و نقل شهری کم کم استفاده از ارابه به جای تخت روان متداول شد.در سال ۱۸۶۷ اولین دوچرخه اختراع شد.

برای اولین بار در سال ۱۶۵۷(ده گیوری)امتیاز حمل و نقل مسافر با وسیله نقلیه عمومی رادر پاریس بدست آورد.سپس۱۸۲۹ در لندن و۱۸۳۷ در برلین خطوط حمل ونقل با واگن اسبی راه اندازی شد. در استفاده از بخار پیشرفت بزرگی‌ کرد.سر انجام در سال ۱۸۸۳ اولین اتومبیل احتراقی توسط دایملر به ثبت رسید.

بعد از او بنز در سال ۱۸۸۵ با اختراع اتومبیل سه چرخ و دیزل و دانلپ اولین گامها را برای تولید انبوه وسیله نقلیه‌ موتوری برداشتند.

و...فهرست مطالب:

تاریخچه پیدایش وسیله نقلیه

انواع وسایل نقلیه‌ قدیم ایران

انواع سیستم‌های حمل و نقل عمومی درون شهری

قطارهای سریع السیر زیرزمینی(مترو)

قطارهای سریع السیر شهری

قطارهای سبک روی زمینی‌ (تراموا)

قطارهای سبک زیرزمینی(تراموای زیرزمینی)

اتوبوس و اتوبوس برقی

سیستم‌های جدید حمل و نقل شهری

قطار تک ریل(منوریل)

قطار تک ریل آویزان

قطار هوایی

انواع ترافیک در شبکه ارتباطی

عملکرد شبکه ترافیک شهری

سلسله مراتب شبکه ارتباطی‌

سلسله مراتب دسترسی‌ به صورت شماتیک

سیستم‌های شبکه ارتباطی‌ حمل و نقل

چند نمونه شبکه ارتباطی‌ حمل و نقل(مشهد، تهران، همدان )

عنوامل موثر بر تصمیم گیری برای انتخاب و تعیین ابعاد معابر شبکه دسترسی و تطبیق آن با نیازمندیهای محیط اطراف

منابع و ماخذاین فایل با فرمت پاورپوینت در 31 اسلاید قابل ویرایش تهیه شده است.هدیه محصول:

فایل پاورپوینت TWAترمینال (10 اسلاید)