دانلود مطالعات و رساله معماری طراحی بازآفرینی شهرداری

دانلود مطالعات و رساله معماری طراحی بازآفرینی شهرداری|32017122|دانلود مطالعات و رساله معماری طراحی بازآفرینی شهرداری,مطالعات معماری طراحی بازآفرینی شهرداری,طراحی بازآفرینی شهرداری,ظوابط و استانداردهای طراحی بازآفرینی شهرداری,برنامه فیزیکی طراحی بازآفرینی شهرداری
با سلام و درود خدمت خدمت شما پژوهشگر عزیز در این مطلب از سایت فایل با عنوان دانلود مطالعات و رساله معماری طراحی بازآفرینی شهرداری هم اکنون آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب مراجعه نمایید .


در قالب Word و 101 صفحه و قابل ویرایش و آماده برای ارائه ،دفاع ،چاپ و کنفرانس میباشد

========================================================
تمامی فایل های سیستم، توسط کاربران آن آپلود می شود. اگر در فایلی تخلفی مشاهده کردید و یا مالک پروژه ای بودید که از وجود آن در سایت رضایت نداشتید با ما تماس بگیرید، در اسرع وقت به گزارش شما رسیدگی می شود.
neginfile.ir@gmail.com info@neginfile.ir
========================================================

تمامی فایلهای موجود در سایت صرفا برای راهنمایی و کمک به دانشجویان و محققین عزیز می باشد و هدف ما در سايت نگين فايل کمک به دانشجويان و دانش پژوهان عزيز براي بالا بردن سطح بار علمي آنها مي باشد.


قسمتهایی کوتاه از متن:

چکیده

از زمانی که انسانها با هم بودن را تجربه نمودند و اجتماع را به وجود اوردند نیاز به نیرویی برای کنترل اجتماع را احساس کردند. با گسترش جوامع انسانی و پیدایش شهر روشهای متفاوتی برای اداره ی شهرها بکار گرفته شده است. روشی که در هر جامعه استفاده میشود بیانکر رابطه ی مردم و حکومت است. در حکومت های استبدادی مردم کنار گذاشته میشوند و در جوامع دموکراتیک مشارکت را تجربه میکنند.
گسترش شهر نشینی و به دنبال ان مشکلات خاص زندگی شهری بیش از پیش توجه به راهبرد ها و چاره های سودمند برای بهتر ساختن محیط زندگی شهروندان را ضروری ساخته است.محیطی که از خانه شروع میشود و به همراه شهروندان به نقاط مختلف شهر سفر می کند و آن را فرا می گیرد.
شهرداری به عنوان مهمترین سازمان مسؤل که وظیفه ی ارتقا کیفیت محیط شهری و تبیین خط مشی کالبدی را به عهده دارد خود باید در کالبدی شایسته جای گیرد.
هدف از این طرح اصلاح نگرش موجود به ساختمان های شهرداری از طریق بازافرینی فضاهای ناکارامد امروزی است. در این مسیر شناخت سیر پیدایش شهرداری ها در تاریخٰ ، مفهوم امروزی ، وظایف و مسؤلیت های آن مورد توجه بوده است.
طراحی مناسب ساختمان شهرداری ، هم با فرم بیرونی و کالبد آن دی ایجاد الگوی صحیح ساخت و ساز و هم با فراهم نمودن زمینه های فرهنگی و ایجاد فضاهای آرام و صمیمی نقش موثری در افزایش مشارکت مردمی در راستای تحقق اهداف شهرداری دارد. برای امکان بخشیدن به سازمان شهرداری شناخت کافی از محیط ، اجزای ان ،ارتباط آن ها و بستری برای تحقق این امر لازم میباشد.
شهرداری به عنوان نماینده ی دولت برای اداره ی شهرها نقش مهمی در نزدیکی مردم و مسئولین دارد. وظایف شهرداری ها گسترده و پیچیده است. از برنامه ریزی کالبدی آینده ی شهرها تا اجرای سنگفرش پیاده رو. بنابر این مکان های شلوغی هستند که هرروزه مراجعین متعددی از اقشار مختلف برای حل مسائلشان به آنجا مراجعه می کنند.


فهـرست مطالب به صورت زیر میباشد:
چکیده
فصل اول: مـــــروری بر سیر پیدایش شهرداری
مقدمه
سیر پیدایش شهرداری جهان
3-1) سیر پیدایش شهرداری در ایران
4-1) مدیریت شهری در دوران باستان
5-1) مدیریت شهری در دوران اسلامی
6-1) مدیریت شهری پس از مشروطیت
2-6-1) قانون تشـــکیل وظایف و انتخـــاب شوراهای اســـلامی و انتخاب شـــهردار
فصل دوم: مفهــــــوم شهرداری
1-2) تعریف شهرداری
1-1-2) محدودۀ شهر
2-1-2) سازمان شهرداری
3-1-2) شهردار
2-2) وظایف شهرداری
3-2) وظایف مدیریت شهری در کلان شهر ها
4-2) اهــداف مدیریت شـــهری در ایران
5-2) هدف گذاری از سوی شهرداری ها
فصل سوم: نمــــونه های موردی
1-3) مقدمه نمونه موردی
2-3) شهرداري توبرکوري
3-3) شهرداري منطقه 2
4-3) شهرداري منطقه 5
5-3) شهرداری منطقه 16 تهران
فصل چهارم: شناخت فضاها و عملکردها
1-4) برنامه فیزیکی
4-4) ابعاد شبکه ی طراحی
2-4-4) تعداد افراد ساکن برای اندازه های مختلف دفتری
فصل پنجم: شناخت بستر طراحـــــی
1-5) در مقیاس شهـــــر
2-5) در مقیاس منطقـــــه
. 1-2-2-5) ساختارها و عناصر طبیعی
2-2-2-5) ساختارها و عناصر مصنوعی
3-2-2-5) عناصر تاثیر گذار بر بافت یا عناصر ساختاری
3-5) در مقیــــــاس سایت
فصل ششــم: فرآیند طـــــراحی
1-6) نیاز های برنامه فیزیکی
2-6) ارتباط فضاها
3-6) ایده ی اسقرار فضــــاها و عمـــلکرد ها
4-6) شکل گیری ایده ی حجمی
فهرست منابع


پشتیبانی: 09392158693 (لطفا فقط عنوان فایل، نام خریدار و مشکل خود را پیامک و یا در تلگرام عنوان بفرمایید تا سوال و مشکل شما به متخصص مربوطه ارجاع شود).

نحوه دانلود : بلافاصله پس از پرداخت آنلاین قادر به دانلود فایل خواهید بود و همچنین یک نسخه از “لینک دانلود” نیز برای شما ایمیل می شود.