پاورپوینت نیاز به فلسفه حسابرسی

پاورپوینت نیاز به فلسفه حسابرسی|31031296|پاورپوینت,نیاز,به,فلسفه,حسابرسی,پاورپوینت نیاز به فلسفه حسابرسی, پاورپوینت نیاز به فلسفه حسابرسی ,پاورپوینت نیاز به فلسفه حسابرسی , پاورپوینت نیاز به فلسفه حسابرسی,پاورپوینت نیاز به فلسفه حسابرسی
با سلام و درود خدمت خدمت شما پژوهشگر عزیز در این مطلب از سایت فایل با عنوان پاورپوینت نیاز به فلسفه حسابرسی هم اکنون آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب مراجعه نمایید .


دانلود پاورپوینت با موضوع دارای 19 اسلاید و با فرمت .pptx و قابل ویرایش و آماده برای ارائه ، چاپ ، تحقیق و کنفرانس می باشد.

تعداد اسلاید : 19 اسلاید


فرمت فایل: پاورپوینت .pptx و قابل ویرایش


آماده برای : ارائه ، چاپ ، تحقیق و کنفرانس


قسمتی از متن نمونه:
پذیرش پدیده ها در علوم طبیعی و تجربی قائم به مفاهیم ساخته ی بشری نیست اما در علوم انسانی مستلزم شناخت مفاهیم و مبانی تئوری آن هاست. حسابرسی هم به عنوان یکی از رشته های علوم انسانی از این قاعده مستثنی نیست. حسابرسی بیشتر به عنوان یک روش عمل گرا پذیرفته شده است یعنی هرچه به خوبی عمل کند پذیرفته می شود اما ما باید در حسابرسی به دنبال تئوری هایی باشیم تا بتوانیم مسائل قدیمی و کنونی را حل کنیم.

وضعیت کنونی تئوری حسابرسی
در حال حاضر برای توصیف تئوری حسابرسی در مقابل با تئوری حسابداری منابع اندکی در دست داریم و در مقاطع مختلف تحصیلی به تئوری حسابداری اهتمام بیشتری شده است لکن در مورد تئوری حسابرسی وضع بدین منوال نیست و کمبو و یا نبود منابع معتبرموجب طرح فلسفه و مبانی تئوری حسابرسی طی کتاب فلسفه حسابرسی شد
نقش هایی که تئوری بر عهده دارد
تئوری از دو مولفه تشکیل شده است:
1- تشریح پدیده های موجود 2- پیش بینی پدیدهای مشابه

ایده ها و عقاید ظاهرا مستقل و جدا از هم به منظور ایجاد یک مجموعه ی مرتبط و متصل به هم همچون (پیکره یک دانش )در قالب یک تئوری ارایه می شود و با آزمون های لازم و استدلال منطقی، پدیده ها با واقعیت ها تطبیق داده می شود تا قدرت آن سنجیده شود.