پاورپوینت فرضیات بدیهی حسابرسی

پاورپوینت فرضیات بدیهی حسابرسی|31031291|پاورپوینت,فرضیات,بدیهی,حسابرسی,پاورپوینت فرضیات بدیهی حسابرسی, پاورپوینت فرضیات بدیهی حسابرسی ,پاورپوینت فرضیات بدیهی حسابرسی , پاورپوینت فرضیات بدیهی حسابرسی,پاورپوینت فرضیات بدیهی حسابرسی
با سلام و درود خدمت خدمت شما پژوهشگر عزیز در این مطلب از سایت فایل با عنوان پاورپوینت فرضیات بدیهی حسابرسی هم اکنون آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب مراجعه نمایید .


دانلود پاورپوینت با موضوع دارای 45 اسلاید و با فرمت .pptx و قابل ویرایش و آماده برای ارائه ، چاپ ، تحقیق و کنفرانس می باشد.

تعداد اسلاید : 45 اسلاید


فرمت فایل: پاورپوینت .pptx و قابل ویرایش


آماده برای : ارائه ، چاپ ، تحقیق و کنفرانس


قسمتی از متن نمونه:

هدف ارائه
تعریف فرضیات بدیهی
تبیین اهمیت فرضیات بدیهی
ارائه دیدگاه های مختلف درباره فرضیات حسابرسی
بررسی تعدادی از فرضیات بدیهی حسابرسی


فلاسفه و علمای منطق پنج ویژگی برای فرضیات بدیهی قائلند:
1-برای توسعۀ هر زمینه علمی ضروری اند
2- مستقیما قابلیت تأیید ندارند
3- مبنایی برای استنتاج می باشند
4- مبانی ایجاد یک ساختار تئوری هستند
5-در پرتو پیشرفت علم در معرض پرسش و تردید قرار دارند.

ارسطو: نقطه آغاز هر علمی تعدادی فرضیات بدیهی است که نیازی به اثبات ندارند.

از این عبارت کوتاه می توان دلایل وجود فرضیات بدیهی را تشخیص داد. استدلال را بدون داشتن یک نقطۀ آغازین نمی توان شروع کرد. فرضیات بدیهی سنگ زیر بنای هر تئوری را تشکیل می دهند. مهم این است که این فرضیات بدیهی وجود داشته باشند، خواه حقیقت داشته باشند و خواه نه. فرضیات بدیهی نوعی از قضایا هستند که باید بدون سوالی آنها را پذیرفت
فرضیات بدیهی علیرغم اینکه مستقیماً قابلیت تأیید ندارند، اما نتایج حاصل از آنها را می توان مورد آزمون قرار داد و چنین تأییدی دلالت بر حقیقت خود فرضیات بدیهی دارند؟؟؟؟