پاورپوینت رابطه معماری و سينما در عصر مجاز

پاورپوینت رابطه معماری و سينما در عصر مجاز|31028599|پاورپوینت,رابطه,معماری,و,سينما,در,عصر,مجاز,پاورپوینت رابطه معماری و سينما در عصر مجاز, پاورپوینت رابطه معماری و سينما در عصر مجاز ,پاورپوینت رابطه معماری و سينما در عصر مجاز , پاورپوینت رابطه معماری و سينما در عصر مجاز,پاورپوینت رابطه معم
با سلام و درود خدمت خدمت شما پژوهشگر عزیز در این مطلب از سایت فایل با عنوان پاورپوینت رابطه معماری و سينما در عصر مجاز هم اکنون آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب مراجعه نمایید .


دانلود پاورپوینت با موضوع دارای 8 اسلاید و با فرمت .ppt و قابل ویرایش و آماده برای ارائه ، چاپ ، تحقیق و کنفرانس می باشد.

تعداد اسلاید : 8 اسلاید


فرمت فایل: پاورپوینت .ppt و قابل ویرایش


آماده برای : ارائه ، چاپ ، تحقیق و کنفرانس


قسمتی از متن نمونه:رابطه معماری و سينما در عصر مجازی شدن
گدآورندگان: محمد خشنودفر
سید ابراهیم کهفی
استاد مربوطه:خانم مهندس ادریسی
هو الجمیل
87 زمستان
عصر مجازی شدن چيست؟عصر مجازي نهايت توسعه و پيشرفت فناوري اطلاعات در فضاي سه بعدي و در محيطي مبتني بر دانش است. بطور يقين گسترش عصر اطلاعات همراه با فناوريهاي پيشرفته موجود چهارمين موج تغيير را در آينده نزديك در جهان به همراه خواهد داشت.
موج چهارم ی عصر مجازی :موج چهارم يا عصر مجازي در حقيقت، شكل توسعه و تكامل يافته عصر اطلاعات و دانش است كه در آيندهاي نزديك ظهور خواهد كرد و فضاي سه بعدي را در اختيار بشر قرار خواهد داد.
جدای ناپذیری توصیف سینمایی معماری و ماهیت سینمایی تجربه معماری، سبب تاثیرگذاری متقابل این دو هنر از بسیاری جنبه های گوناگون شده است. با وجود آنکه هر دو به عنوان هنری شناخته شده اند که با کمک تعداد زیادی متخصص، دستیار و تکنسین پدید می­آیند، اما بدون اینکه خواسته باشیم ماهیت اصلیشان (سینما و معماری) را به عنوان نتیجه تلاشی گروهی نادیده بگیریم، بایستی اذعان کنیم، هر دو، هنری ابداعی و حاصل ایده پردازی هنرمندانه خالق خود هستند.
ارتباط بین سینما و معماری از دیدگاههای متنوعی میتواند مورد مطالعه قرار گیرد؛ در فیلمهای
، اکسپرسیونیستی آلمان با فضاهای خیالپردازانه که بین رویا و واقعیت معلق هستند، روبه رو
میشویم. معماری همچون Paul Nelson که به عنوان یک معمار حرفه ای و هم یک
طراح صحنه شناخته شده است،

معماری همانند سینما در دو بعد زمان و حرکت جریان دارد. انسان یک ساختمان را در ذهن خود در سکانسهای مختلف درک و تصویر میکند. در طراحی و ساخت یک بنا، پیشبینی و جستوجوی تاثیرات متقابل و ارتباط انسانهایی است که از برابر آن عبور میکنند، امری ضروری به نظر میرسد.


کانال رسمی سایت آرک دیزاین
6.5MB
58اسلاید
10000تومان
حجم فایل
تعداد اسلاید
قیمت
آی دی تلگرام
شماره سفارش
09193850158
@BahramiArc