پیشینه تحقیقات داخلی وخارجی پلی ساکاریدهای غیرنشاسته ای بر عملکرد طیور

پیشینه تحقیقات داخلی وخارجی پلی ساکاریدهای غیرنشاسته ای بر عملکرد طیور|31028400|پیشینه,تحقیقات,داخلی,وخارجی,پلی,ساکاریدهای,غیرنشاسته,ای,بر,عملکرد,طیور,پیشینه تحقیقات داخلی وخارجی پلی ساکاریدهای غیرنشاسته ای بر عملکرد طیور,دانلود پیشینه تحقیقات داخلی وخارجی پلی ساکاریدهای غیرنشاسته ای بر عملکرد طیور پکیج,دانلود پیشی
با سلام و درود خدمت خدمت شما پژوهشگر عزیز در این مطلب از سایت فایل با عنوان پیشینه تحقیقات داخلی وخارجی پلی ساکاریدهای غیرنشاسته ای بر عملکرد طیور هم اکنون آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب مراجعه نمایید .


دانلود ورد با موضوع دارای 3 صفحه و با فرمت .doc و قابل ویرایش و آماده برای ارائه ، چاپ ، تحقیق و کنفرانس می باشد.

تعداد صفحه : 3 صفحه


فرمت فایل: ورد .doc و قابل ویرایش


آماده برای : ارائه ، چاپ ، تحقیق و کنفرانس

قسمتی از متن نمونه:
پیشینه تحقیق
آیت الهی و همکاران (1380) اثر استفاده از سطوح مختلف جو بدون پوشینه در جیره جوجه های گوشتی را مورد بررسی قرار دادند. آنها اثرات منفی سطوح بالای جو بدون پوشش در جیره را در کل دوره بر مصرف خوراک و افزایش وزن گزارش کرده و امکان وارد شدن جو بدون پوشینه تا 25% را در جیره جوجه های گوشتی بدون اثرات منفی ضد تغذیه ای را در نتایج خود ذکر کردند.
شریفی و همکاران (1382) اثرات سطوح مختلف
جو بدون پوشینه در جیره غذایی جوجه های گوشتی با رویکردی به تأثیر آنزیم و غلظت پلی ساکاریدهای غیر نشاسته ای محلول جیره بر عملکرد
را مورد مطالعه قرار دادند. در این مطالعه 960 جوجه گوشتی در یک آزمایش فاکتوریل با 4 سطح جو (صفر، 10، 20 و 30 درصد) و 3 سطح آنزیم در 4 تکرار در قالب طرح کاملا تصادفی مورد استفاده قرار گرفت. نتایج این آزمایش نشان داد که در دوره آغازین، افزایش سطح جو در جیره مصرف خوراک و میزان رشد را به طور معنی داری کاهش داد. ضریب تبدیل غذایی در کل دوره (49 روز) با افزایش سطوح جو در جیره کاهش یافت. همچنین افزایش سطوح جو بدون پوشینه در جیره باعث افزایش وزن دستگاه گوارش، کبد و روده کور نسبت به وزن بدن شد ولی بر درصد لاشه، چربی شکمی و درصد تلفات اثر معنی داری نداشت.