دانلود نقشه اتوكد منطقه 14 تهران بصورت قطعه بندي

دانلود نقشه اتوكد منطقه 14 تهران بصورت قطعه بندي|31026910|دانلود, نقشه, اتوكد, منطقه, 14, تهران, بصورت, قطعه, بندي
با سلام و درود خدمت خدمت شما پژوهشگر عزیز در این مطلب از سایت فایل با عنوان دانلود نقشه اتوكد منطقه 14 تهران بصورت قطعه بندي هم اکنون آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب مراجعه نمایید .

نگاهی به منطقه 14 تهران :محدوده جغرافیاییمنطقه ۱۴ شهرداری در قسمت شرق تهران واقع شده است و مرزهای جغرافیایی آن عبارتنداز:- از شمال : به خیابان پیروزی، حد فاصل میدان شهدا تا میدان شهید كلاهدوز و امتداد آن به سمت حوزه آبریز قصر فیروزه - از غرب : به خیابان ۱۷ شهریور، حد فاصل میدان خراسان تا میدان شهدا - از جنوب : به خیابان خاوران، حد فاصل میدان خراسان تا تقاطع میثم و ۴۵ متری آهنگ - از شرق : به بزرگراه بسیج مستضعفین، حد فاصل میدان شهیدکلاهدوز تا تقاطع آهنگ با بزرگراه بسیج مستضعفین، حوزه آبریزو قصر فیروزه
مختصات جغرافیاییمنطقه در حدود طول شرقي 51 درجه و 26 دقیقه و 50 ثانیه تا 51 درجه و 30 دقیقه و 46 ثانیه و عرض شمالي 35 درجه و 41 دقیقه و 34 ثانیه تا 35 درجه و 39 دقیقه و 23ثانیه قرار گرفته است .
مساحت14/54 كيلومتر مربع (بدون احتساب حريم قصرفيروزه)22/02 كيلومتر مربع (با احتساب حريم قصرفيروزه)منطقه 14 دارای 6 ناحيه و 21 محله بوده و 2/3 درصد از کل مساحت شهر تهران را به خود اختصاص داده است . بنابراین در شمار مناطق کم وسعت تهران محسوب می گردد.
مناطق همجواراین منطقه از جهت غرب با منطقه ۱۲، از شمال با منطقه ۱۳ و از جهت جنوب با منطقه ۱۵ همجوار و همسایه است.
نواحی و محلاتمنطقه 14 شامل 6 ناحیه و 21 محله است.- ناحیه 1، شامل محله های: شکوفه، چهارصد دستگاه، دلگشا، مینا، سرآسیاب دولاب، شاهین- ناحیه 2، شامل محله های: جوادیه، صد دستگاه، شیوا، نبی اکرم(ص)، صاحب الزمان، شاهد- ناحیه 3، شامل محله های: پرستار، ابوذر، تاکسیرانی- ناحیه 4، شامل محله های: عارف، گذرپایین دولاب، دولاب- ناحیه 5، شامل محله های: حسین آباد دولاب، شهدای گمنام - ناحیه 6، شامل محله : قصر فیروزه