دانلود نقشه اتوكد منطقه 8 تهران بصورت قطعه بندي

دانلود نقشه اتوكد منطقه 8 تهران بصورت قطعه بندي|31026905|دانلود, نقشه, اتوكد, منطقه, 8, تهران, بصورت, قطعه, بندي
با سلام و درود خدمت خدمت شما پژوهشگر عزیز در این مطلب از سایت فایل با عنوان دانلود نقشه اتوكد منطقه 8 تهران بصورت قطعه بندي هم اکنون آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب مراجعه نمایید .

نگاهی به منطقه 8 تهران :منطقه ۸ در دامنه شیب ملایم رشته کوه البرز در شمال کوه‌های سه تپه در شرق تهران قرار گرفته است.
این منطقه از طریق همسایه شمالی خود (منطقه 4) به ارتفاعات کوه البرز و از طریق همسایه جنوبی خود منطقه 13 به جنگل‌های سرخه حصار و کوه‌های سه تپه می‌رسد.
منطقه 8 بطور کلی، از لحاظ تقسیمات شهرداری، از شمال و شمالشرقی به بزرگراه رسالت (منطقه 4 )؛ از جنوب به خیابان دماوند(منطقه 13)؛ از غرب به سبلان جنوبی و استاد حسن بنا (منطقه 7) منتهی می‌گردد.
در منطقه 8 شهرداری تهران 4 خانه فرهنگ به نام‌های خانه فرهنگ و کتابخانه فرزانگان و فدک و معرفت و میدان 16 وجود دارد.فرهنگسرای خانواده نیز در این منطقه قرار دارد. در این منطقه کتابخانه‌های فرزانگان معرفت خانواده شهیدی آیت نیز وجود دارد.منطقه دارای 3 ناحیه و 20 محله ممیزی و 13 محله شورایاری است:ناحیه یک: ازشمال و شرق به خیابان رسالت از جنوب به خیا بان دماوند از غرب به خیا بان شهید آیت می‌باشد.
ناحیه دو: از شمال به بزرگراه رسالت از جنوب به خیابان دماوند و مسیل باختر ؛ از شرق به خیابان شهید آیت و از غرب به خیابان شهید مدنی می‌باشدناحیه سه: از شمال به بزرگراه رسالت از جنوب به خیابان دماوند از شرق به خیابان مسیل با ختر از غرب به خیابان استاد حسن بنا و خیابان سبلان جنوبی می‌باشد.